Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів Львів

від 7000 грн 1 міс.

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів у Львові

На сьогоднішній день однією із найпопулярніших послуг по всьому світу являються міжнародні транспортні перевезення як пасажирів, так і вантажів. Адже перевезення вантажів забезпечують безперебійну роботу будь-якого великого підприємства. Але для того щоб бути учасником міжнародного руху і при цьому перевозити габаритний вантаж в Україні потрібно оформити ліцензію на міжнародні транспортні перевезення.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом підлягають ліцензуванню в зв'язку з прийняттям Закону України № 222-VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 28 березня 2015 року. Отримати ліцензію можна в Державній службі України в відділі безпеки на транспорті (Укртрансбезпека). Ліцензія видається на безстроковий термін. Кількість автомобілів, які мають право здійснювати міжнародні перевезення можна з часом поповнювати.

Для того щоб отримати ліцензію на міжнародні транспортні перевезення вантажів юридичній особі необхідно мати свідоцтво тобто технічний паспорт на вантажний ТЗ, в якому буде проставлена відмітка «для участі в міжнародному русі».

Для тих компаній, які з самого початку почали займатися міжнародними автоперевезеннями вантажів необхідно одразу оформити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. А тих, хто вирішив змінити рід своєї діяльності або розширити сферу своїх послуг необхідно змінити існуючий техпаспорт в сервісному центрі МВС.

 Тому якщо у Вас брак часу і Ви не знаєте як зібрати необхідний пакет документів, тоді допомога спеціалістів для Вас найоптимальніший варіант.

Юридична компанія «ОЛСОН» з задоволенням стане для Вас надійним партнером і відповідальним помічником, з яким оформлення ліцензії на міжнародні транспортні перевезення вантажів у Львові стане посильною справою.

Наша команда фахівців надасть Вам вичерпні консультації по всім питанням, які відносяться до справи, підготує необхідні документи, подасть їх в орган ліцензування та буде супроводжувати на протязі всього процесу аж до отримання дозволу та ліцензії.

Незалежно від складності та масштабів завдання, Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» допоможе отримати ліцензію і Ви зможете законно здійснювати міжнародні вантажоперевезення.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.