Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Корпоративне право » Фінансові компанії та Акціонерні Товариства » Реєстрація Компанії по управлінню активами (КУА)

Реєстрація Компанії по управлінню активами (КУА)

дог. грн дог.

Реєстрація компанії по управлінню активами (КУА)

Перший крок до створення інституту спільного інвестування та фінансової компанії – отримання ліцензії компанії по управлінню активами. Це необхідно для того, щоб стати повноцінним учасником на ринку цінних паперів.  Саме на базі КУА створюються корпоративні та пайові фонди. Власне, і сама реєстрація компанії з управління активами може здійснюватися одразу за вибраним профілем (формою) керування активами. Всі вимоги щодо діяльності КУА чітко регламентовані законодавством.

Як відбувається реєстрація КУА?

Отримання ліцензії для компанії по управлінню активами у м. Львів та з допомогою юридичної компанії "OLSON" відбувається в декілька етапів. Так, щоб отримати офіційну можливість вести діяльність КУА, перш за все необхідно внести дані про юр. особу до ЄДРПОУ, отримати відповідний код.

Далі можна переходити до найважливішого – підготовки самої компанії, приміщення, персоналу до роботи. До кожного з цих пунктів (персонал, офіс та ін..) висуваються особливі вимоги. Тільки після їх виконання можна спершу отримати ліцензію на управління активами, а згодом отримати офіційний статус фінансової компанії у Львові.

Базові вимоги:

  • Статутний капітал грошовими коштами – 7 млн. грн.
  • Устаткування та ПО: комп’ютери, пристрій безперебійного живлення.
  • Мінімум три сертифіковані фахівці по управлінню активами. У керівника мусить бути щонайменше 2 роки досвіду роботи на фондовому ринку.
  • Персонал проходить обов’язкове двотижневе навчання по управлінню активами із подальшим врученням сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію.
  • Потрібно сформувати установчі документи відповідно до діючого на момент створення компанії законодавства.

Перш, ніж отримати ліцензію,  треба сплатити держмито. Видана ліцензія має необмежений термін дії.

Підводні камені. Чому на цьому шляху потрібна команда професіоналів?

Процедура реєстрації КУАчасто сповільнюється на перший погляд, незначними факторами. Але їх чимало, тому без допомоги вузькоспеціалізованих фахівців, можна витратити забагато дорогоцінного часу і ще більше коштів. Буває, що доводиться не лише оформляти документи, але і правильно їх представляти; потрібно детально розібратися в тонкощі виконання всіх ліцензійних умов, бути добре підкованими в корпоративному праві. Всі ці нюанси беруть на себе спеціалісти Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН".

Знати і розуміти тонкощі реєстрації та особливості функціонування компаній – наша професія. Ми  розповімо вам про це простою і зрозумілою мовою, допоможемо зібрати і оформити повний пакет документів, зорієнтуємося в особливостях саме вашої діяльності та побудуємо весь процес отримання ліцензії КУА так, щоб він відбувся якомога швидше та з мінімальними для вас витратами.

 Зателефонуйте до юридичної компанії "ОЛСОН ЛЬВІВ" – не гайте час, проведіть його із користю!

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.