Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Визнання права власності на землю, права безстрокового користування землею

дог. грн дог.

Визнання права власності на землю, права безстрокового користування землею Львів, Область, Регіон

Право власності на землю – це відповідне право громадянина володіти, користуватися та розпоряджатися своїм нерухомим майном вільно, якщо це не завдає шкоди навколишньому середовищу та не порушує права та законні інтереси інших осіб.

Право безстрокового користування земельною ділянкою – це особлива форма землеволодіння під якою розуміють обмежене речове (майнове) право, яке дає можливість правовласнику володіти та користуватися землею невизначений період часу відповідно до цільового призначення.

Часом можуть виникати спори щодо визнання права власності на землю, права безстрокового користування землею, які неможливо вирішити самотужки. Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з питань земельних спорів. Наші кваліфіковані фахівці мають достатньо знань та практичного досвіду для розв’язання спорів будь-якої складності.

Звертаючись до нас за допомогою Ви гарантовано отримаєте комплексні консультації, всебічну юридичну допомогу. Наші юристи ознайомляться з матеріалами справи, вивчать історію надання права на земельну ділянку, допоможуть зібрати та підготувати необхідну документацію та сприятимуть швидкому та ефективному перебігу справи.

Право власності на землю визнається дійсним тільки в тому випадку коли власник зареєструє право власності. Але на шляху цьому може виникнути чимало перешкод, як показує практика в більшості випадків необхідно визнавати право власності на землю через суд.

Найбільш розповсюдженими причинами звернення до суду є:

  • суперечки про майнові права;
  • відсутність документів відповідності земельної ділянки та правовстановлюючих документів;
  • невідповідність площі земельної ділянки;
  • відсутність доказової бази в різних ситуаціях та ін..

Звичайно це не повний перелік причин, які можуть послужити каталізатором звернення до суду. Наші спеціалісти розглядають кожен випадок індивідуально та знаходять найоптимальніший шлях вирішення.

Власник земельної ділянки повинен звернутися до суду з позовною заявою, відповідачем у суді буде той орган, який вважає, що громадянин не має права оскаржити рішення. Тому дуже важливо добре підготуватися та разом з позовом підготувати вагомі докази такого права. Немає чіткого пакета документів, який необхідно підготувати для розгляду в суді. Як зазначалось вище кожна ситуація індивідуальна й вона вимагає індивідуальних рішень. Наші адвокати добре знають всі нюанси та підводні камені, тому зможуть підготувати необхідний набір документів, які зможуть підтвердити наявність прав громадянина на визнання власності на землю.

Процес щодо визнання права власності на землю, права безстрокового користування землею це не проста справа, це складний, клопітливий процес, який потребує часу, компетенції, практичних навичок. Саме тому звернення до адвоката – це гарантія того, що Ви зможете довести свою правоту та отримати право власності на землю.

Право повноправно розпоряджатися земельною ділянкою відкриває ряд можливостей. Ви отримуєте юридичну можливість продати, подарувати, здати в оренду, передати у спадок земельну ділянку.

Юридична компанія «ОЛСОН» - це реальна можливість довести свою правоту та отримати право власності на землю чи право безстрокового користування землею без зайвих переживань, бюрократичної тяганини та втрати дорогоцінного часу.

    

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.