Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Виїзд з України на ПМП за кордон

від 5000 грн 3 міс.

Виїзд з України на ПМП за кордон у Львові

Відповідно до ЗУ «Про громадянство України» вихід з українського громадянства надається особам, які знаходяться за кордоном на постійній основі. Варто зазначити, що сам випадок довготривалого проживання закордоном ще не свідчить проте, що Ви автоматично виконали цю вимогу держави.

Оформлення виїзду на ПМП з України за кордон має на увазі проходження спеціальної процедури. По успішному завершенню якої в паспорті громадянина України для виїзду за кордон проставляється штамп «постійне проживання» із зазначенням країни, в якій планує проживати.

Для цього громадянин України, який має намір виїхати з країни, повинен звернутися до територіального органу ДМС (Відділу віз і реєстрації) за місцем проживання за умови, коли заявник знаходиться на території України. Він повинен отримати дозвіл, здати внутрішній паспорт, знятися з останнього місця реєстрації на території України. Або ж попрямувати до консульської установи, коли заявник перебуває за кордоном.

Виїзд з України на ПМП за кордон передбачає проходження цілої низки етапів, серед яких:

  • подача заяви-анкети до територіального органу ДМС з необхідним пакетом документів;
  • районний орган ДМС проводить перевірку на предмет наявності чи відсутності у заявника старше 14 років судимості за вчинення кримінальне правопорушення, адміністративного нагляду над заявником з боку МВС, володіння певними відомостями, які складають державну таємницю і т.д. При позитивному рішенні на користь заявника на звороті анкети-заяви ставиться штамп і робиться запис;
  • орган ДМС вищого рівня, який знаходиться в Києві проводить перевірку зібраних документів, і також на звороті анкети-заяви ставить свій штамп і робить запис.

Термін розгляду заяви з моменті звернення до підрозділу ДМС України становить 3 місяці.

Для того щоб впевнено, компетентно і ефективно пройти процедуру необхідно мати вільний час, витримку і розбиратись в усіх тонкощах. Тому якщо Ви хочете максимально швидкий результат з мінімальною Вашою замученістю до процесуоформлення виїзд з України на ПМП за кордон у Львові, найоптимальніше буде звернутись до компетентних спеціалістів.

 Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує безкоштовні консультації з усіх питань, які відносяться до справи, підготовку заяви для наступного отримання дозволу, допомога в зборі необхідних документів, представництво Ваших інтересів в органах ДМС та сприянню найшвидшому розгляду заяви та прийняття позитивного рішення.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.