Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Сертифікат проектувальника Львів

дог. грн дог.

Сертифікат проектувальника у Львові

Відповідно до ЗУ «Про архітектурну діяльність» спеціалісти, які займаються виконанням окремих робіт чи послуг, пов’язаних зі створення архітектурних об’єктів в обов’язковому порядку мають пройти професійну атестацію. В число таких робіт як раз і відноситься інженерно-будівельне проектування. 

Підприємства, які виконують роботи або надають послуги в будь-яких сферах будівельного проектування, юрособа, яка перевіряє, стверджує, розробляє чи заповнює проектну документацію для майбутніх об’єктів будівництва повинна мати в своєму штаті акредитованого фахівця, який пройшов сертифікацію інженера-проектувальника.

 Отримати сертифікат проектувальника може тільки фізична особа, яка обіймає певну посаду. Оплатити спеціальні курси дозволено як фізичній так і юридичній особам.

Але важливо запам’ятати, якщо керівник відправляє свого співробітника на курси та на подальше складання іспиту для отримання сертифікату, здобутий сертифікат залишається в будь-якому випадку власністю спеціаліста.

З 1 січня 2016 р. відповідно до Указу Кабміну введена була введена категорійність для ряду професій, а саме:

  • експерт в будівництві;
  • інженер технічного нагляду;
  • інженер-проектувальник.

Тому однією з перших і головних умов отримання сертифікату проектувальника є правильний вибір категорії сертифікату.

Якщо необхідно отримати сертифікат проектувальника і Ваш трудовий стаж, освіта, навички відповідають кваліфікаційним вимогам тоді необхідно підготувати відповідний пакет документів.

Для фізичних осіб-підприємців (ФОП) потрібно написати заяву на проведення профатестації, подати заявку на участь в підвищенні кваліфікації, надати звіт про досягнення у профдіяльності, копію паспорта і ідентифікаційного коду, копії дипломів про освіту і копію трудової книжки.

Для юросіб до вищезазначеного переліку необхідно додати копію виписки з ЄДР юросіб та фізичних осіб-підприємців, копії свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та довідки з ЄДР підприємств та організацій, копію довідки про взяття на облік платника податків.

Головними умовами отримання сертифікату є:

  • вища освіта, диплом спеціаліста або магістра відповідного до атестації напрямку;
  • стаж роботи за цією спеціальністю не менше 3 р.

А також велику роль відіграє компетентність спеціалістів, які будуть допомагати отримати сертифікат проектувальника у Львові.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» гарантовано надасть кваліфіковану допомогу, від інформативних консультацій до підготовки документів, складання заяви та супроводу упродовж всього процесу отримання  сертифікат проектувальника у Львові.

Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені в позитивному результаті при повній економії власного часу!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.