Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Приватизація земельної ділянки, оскарження рішень у разі відмови в приватизації

дог. грн дог.

Приватизація земельної ділянки, оскарження рішень у разі відмови в приватизації у Львові

Приватизація землі, як процес може здатись достатньо чітким та простим. Законодавство України достатньо чітко встановлює правила, термін здійснення процедури. Але так все гладко виглядає лише на папері, на практиці все виглядає набагато складніше. Для того щоб отримати Свідоцтво на право власності потрібно подолати достатню кількість ступенів, підготувати купу паперів та обійти безліч державних установ.

 Приватизація земельної ділянки являє собою перехід її із держмайна у користування юридичним та фізичним особам.

 Кожен громадянин згідно ст. 121 Земельного кодексу може претендувати на безоплатне отримання землі з комунальної чи державної власності відповідно до чітко прописаних норм.

Приватизувати землю можна в таких ситуаціях, коли:

  • земля перебуває в користуванні громадянина;
  • на землі розташована будівля, право власності на який зареєстровано в установленому законом порядку;
  • при втіленні права на безоплатне отримання землі в зоні норм, закріплених ст. 121 ЗКУ.

Самостійно приватизувати землю в границях, установлених українським законодавством приписах досить складний і непростий процес, який потребує багато часу, досвіду та відповідних професійних знань.

Приватизація земельної ділянки у Львові з юридичною компанією «ОЛСОН» - це можливість швидко отримати позитивний результат без величезних фінансових та часових затрат.

Наші фахівці нададуть відповідні юридичні консультацію, допоможуть підготувати пакет документів та гарантують супровід на кожному з етапів приватизації від підготовчого до реєстрації права власності на земельну ділянку.

А такожякщо Ви зіштовхнулись з відмовою органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування у передачі землі у власність.  Наша спеціалісти підготують клопотання про оскарження рішень у разі відмови в приватизації Львів у суді та доб’ються результату на Вашу користь.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.