Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на медичну практику Львів

дог. грн дог.

Отримання ліцензії на медичну практику, Медична Ліцензія Львів та Весь Західний регіон

Для тих, хто вирішив займатися приватною медичною практикою, тобто відкрити власний медичний заклад або центр, стоматологічний кабінет необхідно отримати ліцензію на медичну практику

В Україні обов’язкове ліцензування медичної практики відповідно до пункту 26 статті 9 ЗУ Про ліцензування певних видів господарської діяльності». Ліцензування є одним з основних видів державного контролю над підприємницькою діяльністю, саме тому перед тим як розпочати медичну практику необхідного отримати дозвільний документ – ліцензію.

Юридична компанія «Олсон» надає професійну юридичну допомогу в питаннях отримання ліцензії на медичну практику (Львів). Наші кваліфіковані фахівці мають чималий досвід роботи та необхідні знання для того, щоб швидко та без зайвих проблем здійснити ліцензування медичної діяльності (у тому числі ліцензія для стоматолога, медичного центру (закладу), косметичного салону тощо). І в результаті Ви отримаєте медичну ліцензію та зможете розпочати роботу у сфері охорони здоров’я.

Звертаючись до нас кожен клієнт гарантовано отримає комплексні консультації. Окрім цього, наші спеціалісти візьмуть на себе підготовку та збір необхідних документів для отримання медичної ліцензії, оперативно направлять зібраний пакет документів до органу ліцензування та в максимально короткі терміни передадуть Вам на руки готову ліцензію на медичну практику, ліцензія стоматолога, медичного центру (закладу) у Львові.

В Україні здійснювати медичну практику можуть:

  • юридичні особи (будь-якої форми власності);
  • фізичні особи-підприємці.

Найголовніше щоб були дотримані кваліфікаційні, організаційні й інші спеціальні вимоги, які встановлюються Ліцензійними умовами.

Єдиним уповноваженим органом ліцензування в Україні є Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ). Незалежно від регіону роботи, документи подаються в єдине вікно МОЗ в м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Ліцензія на здійснення медичної практики видається МОЗ України на безстроковий термін.

На перший погляд, може здатися, що отримати ліцензію на медичну практику досить просто, але це не зовсім так. Процедура ліцензування є складною та має безліч нюансів і підводних каменів, які, як правило, призводять до того, що багато, хто з охочих отримати ліцензію в кінцевому результаті має на руках відмову. Але заручившись допомогою наших фахівців, Ви уникнете зайвих клопотів та переживань.

Спеціалісти юридичної компанії «Олсон» не тільки знають українське законодавство, але й уміють його тлумачити та використовувати у межах справи. Тому нас не лякає його недосконалість, чималий масив різних актів, наказів, інструкцій тощо. Ми неодноразова на практиці легко та швидко врегульовували всі нюанси, то відповідально можемо заявити, що готові до будь-яких «законодавчих несподіванок».

Ми візьмемо на себе підготовку необхідного пакета документів для подачі до органу ліцензування. До нього повинні входити наступні документи:

Фізичні особи-підприємці

Юридичні особи

Оригінал Виписки з Єдиного державного реєстру

Диплом державного зразка про медичну освіту

Копії трудових договорів та дипломи найманих працівників (якщо використовується наймана праця)

Договір оренди чи свідоцтво про право власності на приміщення

Договір оренди, купівлі-продажу, дарування на обладнання

Виписка з Єдиного державного реєстру;

Довідка статистики

Дипломи державного зразка про отримання медичної освіти найманих працівників

Договір оренди чи свідоцтво про право власності на приміщення

Договір оренди, купівлі-продажу, дарування на обладнання

Банківські реквізити установи

 

Що стосується персоналу, то він повинен відповідати наступним вимогам:

  • для фізичних осіб-підприємців: наймані працівники на посаді фахівців повинні мати вищу медичну освіту за фахом, наймані працівники на посаду молодших спеціалістів можуть мати будь-яку медичну освіту, передбачену законодавством;
  • для юридичних осіб: штат установи повинен складатися з головного лікаря і фахівців, які відповідають спеціальностям, затверджених штатним розкладом. На посаду головного лікаря призначається особа, яка повинна сертифікат лікаря-спеціаліста, посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії за фахом «організація та управління охороною здоров'я», а також досвід роботи не менше трьох років.

Окрім цього ми допоможемо Вам, якщо у Вас виникнуть труднощі з виконанням необхідних ліцензійних умов пов’язаних з вибором приміщення, отримання акту санітарно-епідеміологічного обстеження, пожежної служби, які КВЕДи обрати для здійснення медичної практики тощо.

Юридична компанія «Олсон» гарантує отримання ліцензії на медичну практику, медичного центру (закладу) у Львові. Наші фахівці нададуть комплексні послуги та Ви зможете уникнути зайвих переживань, бюрократичної тяганини та зведете можливість відмови до мінімуму.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.