Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Юрист Львів

дог. грн дог.

Юрист Львів, Юридичні послуги

Юридична допомога є надзвичайно актуальною та необхідною у нашому мінливому та дещо суперечливому житті. Кожен з нас зіштовхується з порушеннями прав, необхідністю знання законів тощо. І для того, щоб не займатися у таких випадках самодіяльністю, краще звернутися за професійною юридичною допомогою.

Наша юридична компанія пропонує комплексне юридичне обслуговування юридичних і приватних осіб (громадян України та іноземців) у Львові. Штат компанії складається з кваліфікованих, досвідчених фахівців вузького та широкого профілю. Тому питання якого б характеру, будь-то міжнародне чи цивільне право, перед вами не стояли, наші спеціалісти зможуть його розв’язати та уладнати з мінімальними ризиками та втратами для вас.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у тому, що вашу справу буде вести компетентний у цьому питанні юрист Львів

Юрист у Львові гарантує індивідуальний підхід, швидкий, але при цьому детальний аналіз ситуації у якій перебуває клієнт, підготовку такого алгоритму дій, який дозволить максимально ефективно розв'язувати всі проблеми на вищому рівні. При цьому дозволить мінімізувати витрати, уникнути бюрократичної тяганини та заощадити час клієнта.

Сфера надання юридичних послуг достатньо розлога, наші фахівці можуть наддати усні (очні, онлайн) та письмові консультації, допомогти у розділі майна та вступі у спадкування, відновитися на службі, якщо звільнення було незаконним. Також ми допоможемо скласти договірну документацію, отримати дозвільну документацію для реєстрації підприємства та його подальшого повного юридичного супроводу, ліквідувати підприємство оптимальним способом, представляти інтереси у державних органах тощо. Це лише невеликий перелік питань, у яких юрист Львів може допомогти вам розібратися та розв’язати їх.

Досвід і кваліфікація наших юристів дозволяє нам успішно розв’язувати питання у наступних сферах:

  • корпоративне право;
  • міграційне право;
  • земля і нерухомість;
  • ліцензії та дозволи;
  • захист прав інтелектуальної власності;
  • закриття бізнесу;
  • судова практика тощо.

Звертаючись до нас, клієнт може розраховувати на повну конфіденційність під час співпраці з юристом, великий спектр юридичних послуг, швидку, компетентну та найголовніше ефективну допомогу. Адже ми маємо напрацьовану роками систему роботи та співпраці з державними органами та закордонними інстанціями. При цьому клієнту не потрібно буде відриватися від свого бізнесу, справ і не турбуватися про свої юридичні проблеми.

 Юрист Львів може стати надійною опорою для вас і вашого бізнесу, ще на етапі консультацій ви зможете впевнитися у компетенції та професіоналізмі фахівці, а кінцевий результат роботи стане підтвердженням, що ви не помилились з виробом юриста.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.