Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна цільового призначення земельних ділянок

дог. грн дог.

Зміна цільового призначення земельних ділянок у Львові, Області та Західному регіоні

Цільове призначення землі (земельної ділянки) – це межі, спосіб використання землі за тим призначенням, яке було визначено землевпорядною документацією на підставі чинного законодавства.

Але часом виникає необхідність зміни цільового призначення земельного об’єкта. Процедура згідно зі ст. 20 ЗКУ(Земельний Кодекс України) повинна здійснюватися за проектами землеустрою. Юридична компанія «ОЛСОН» має величезний досвід розв’язання питань будь-якої складності у сфері земельного права. Наші кваліфіковані фахівці залюбки нададуть комплексні консультації, правовий супровід і всебічну допомогу у питанні зміни цільового призначення земельного об’єкта.

Іншими словами цільове призначення земельного об’єкта можна розуміти як категорію землі. Земельний кодекс України виділяє 10 категорій земель, серед них є сільськогосподарські, лісогосподарські, промислові, історико-культурного призначення, громадської, житлової забудови та інші.

Використання землі з порушенням її цільового призначення несе за собою відповідальність. Порушникам загрожують штрафи чи навіть позбавлення права користування земельним об’єктом. Саме тому, якщо необхідно змінити цільове призначення землі краще за все діяти в рамках закону та в команді зі спеціалістами.

Закон чітко визначає процедуру зміни основного цільового призначення земельної ділянки приватної власності. Найперше необхідно переконатися в тому, що можна здійснити операцію зміни призначення земельної ділянки. Якщо не має обмежень, тоді потрібно скласти заяву на зміну цільового призначення землі та завірити її нотаріально. Наступним кроком повинно бути звернення до сертифікованого інженера-землевпорядника зі заявою на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельного об’єкта зі зміною цільового призначення.

По завершенню всіх етапів, коли власник отримує узгодження та відомості про нове цільове призначення земельного об’єкта внесені в ДЗК (Державний земельний кадастр) лише тоді можна вважати, що зміна відбулась. З цього моменту власник земельного об’єкта має право приступити до використання землі згідно зі своїми намірами.

Що стосується зміни цільового призначення землі комунальної чи державної власності, то процедура зміни являється складнішою та трудомісткою.

Для цього потрібно отримати розпорядження про зміну, прийняте відповідним органом виконавчої влади чи місцевого самоврядування. Після чого готовий проект повинен узгоджуватися в Управлінні Земельних Ресурсів та департаменті архітектури та Містобудування, після чого подається до відповідного органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування на затвердження.

Наступні кроки зміни цільового призначення ідентичні попередній процедурі.

Фахівці юридичної компанії «ОЛСОН» допоможуть пройти операцію зміни цільового призначення земельних ділянок, візьмуть на себе зобов’язання з підготовки, подачі необхідних документів, складання заяв, клопотань тощо. Співпрацюючи з нами Ви мінімізуєте можливість відмови та гарантовано може розраховувати на позитивний результат. У разі виникнення земельних спорів щодо змінення цільового призначення землі наші юристи мають достатній практичний досвід розвіяння подібних питань.

Звертаючись до нас Ви не втратите дорогоцінний час, позбудетесь бюрократичної тяганини та в максимально кроткі терміни зможе використовувати земельну ділянку згідно зі своїми майбутніми планами.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.