Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оскарження штрафів державних органів

дог. грн дог.

Оскарження штрафів державних органів у Львові та всьому Західному регіоні

В Україні як підприємці, так і пересічні громадяни можуть на собі відчути вплив дій і рішень державних органів, і не завжди цей вплив має позитивний характер. Підприємці можуть вступати в конфронтацію з Державною податковою службою (ДПС, ДФС, ДПІ), Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (ДАБІ), Державною санітарно-епідеміологічною службою України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Державною міграційною службою України, Державною митною службою України та іншими. Але особливо часто підприємці страждають від дій і рішень Державної податкової служби України.

Саме тому, у випадках, коли Ви зіштовхнетесь з несправедливими діями та рішення державних органів у виглядів штрафів, важливо заручитися професійною юридичною допомогою.

Юридична компанія «Олсон» має величезний досвід оскарження штрафів державних органів. Наші кваліфіковані юристи й адвокати мають необхідні знання, достатній практичний досвід і ресурси для того, щоб гідно відстояти Ваші інтереси як у досудовому, так і судовому порядку.

Звертаючись до нас, кожен клієнт отримає комплексні консультації, швидкий, компетентний і детальний аналіз справи та її перспективи. Візьмуть на себе зобов’язання з підготовки необхідного переліку процесуальних документів, будуть супроводжувати Вас на кожному етапі процесу оскарження штрафів податкової ті інших державних органів Львів та вель Західний регіон. І в кінцевому результаті Ви отримаєте скасування штрафу повністю чи частково в залежності від обставин справи.

Наприклад, пунктом 56.1 статті 56 Податкового кодексу України встановлено, що Платник податків, як фізична особа, так і підприємець, може оскаржити будь-який штраф, який нарахувала йому податкова. Для цього можна написати скаргу, якщо платник податків не згоден з сумою штрафу (грошового зобов’язання), який був встановлений у ході перевірки або ж якщо податковою службою було прийняте рішення, яке виходить за межі її компетенції чи не відповідає чинному законодавству України.

Розмір штрафу безпосередньо залежить від виду порушення та може становити:

  • за неподання звітності штраф складає 170 грн (до травня 2020 року);
  • за несплату податкового зобов'язання, при затримці до 30 календарних днів включно, накладається штраф у розмірі 10% податкового боргу;
  • при простроченні понад 30 днів –  у розмірі 20% податкового боргу тощо.

Сьогодні в Україні діє однорівнена система адміністративного оскарження. Так, компетентним органом, уповноваженим розглядати скарги є Державна фіскальна служба України.

Але не завжди адміністративний (досудовий) спосіб розв’язання спорів з державними органами, зокрема оскарження штрафу податкової Львів приносить очікуваний результат. Бо інколи посадовці неналежним чином реагують на скарги чи звернення, ухиляючись від виконання своїх обов'язків або ж взагалі легалізують незаконні дії.

Найбільш ефективним способом оскаржити штраф є звернення до суду з позовом. У цьому процесі найважливішим є стратегія та наявність документів, доказів, інформації, яка зможе допомогти довести правоту платника податків. До прикладу, підтвердити факт сплати податкового зобов'язання випискою з банку, своєчасної здачі звітності даними з електронного кабінету платника податків тощо.

Саме тому звертаючись до юридичної компанії «Олсон», Ви зможете заручитися професійною підтримкою, і проблеми з оскарження штрафів державних органів не будуть Вас лякати. Адже наші юристи, адвокати нададуть Вам комплексну допомогу та відстоять Ваші права як на досудову, так і в межах судового процесу.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.