Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Легалізація Громадян Білорусі в Україні, Посвідка (ВНЖ) Громадянство

від 8000 грн від 7 днів

Легалізація Громадян Білорусі у Львові , Посвідка (ВНЖ) Громадянство

Громадяни республіки Білорусь, які мають бажання та намір пов’язати своє життя та майбутнє з Україною можуть вже сьогодні розпочати легалізацію в Україні. Як відомо білоруси можуть перебувати на території України без спеціальних дозволів 90 днів. Для подальшого законного перебування необхідно отримати посвідку ВНЖ.

Фахівці юридичної компанії «ОЛСОН Львів» нададуть комплексні послуги з легалізації громадян Білорусі в Україні. Звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте вичерпні консультації, повний супровід на кожному етапі легалізації в країні. Наші спеціалісти візьмуть на себе зобов’язання з підготовки необхідного пакета документів, підбору оптимальної підстави для отримання ВНЖ та громадянства України. Ці дії дозволять мінімізувати Вашу участь в процесі легалізації та максимально покращити шанси на позитивний результат.

Адже це лише на перший погляд здається, що процедура оформлення посвідки ВНЖ проста справа. А отримання громадянства України – це взагалі надзвичайно складний та відповідальний процес.

Отримання посвідки ВНЖ громадянам Білорусі необхідно при умові необхідності постійного перебування на території України. Посвідка на проживання може бути тимчасовою та постійною. Перший гарантує легально перебувати білорусу в Україні від 6 місяців до 3 років, а другий окрім безстрокового перебування в країні надає майже ті самі права, що мають громадяни України.

Для отримання посвідки ВНЖ необхідна вагома підстава, яку буде можливо довести документально. Причин через які можна оформити посвідку на проживання в Україні може бути чимало. До основних можна віднести наступні:

  • працевлаштування;
  • шлюб з громадянином України;
  • навчання у вищому навчальному закладі;
  • возз’єднання з родиною;
  • волонтерська робота та інші.

Після обрання оптимальної підстави необхідно підготувати пакет документів. Його склад може відрізнятися в залежності від підстави для оформлення ВНЖ. Але до нього обов’язково входить документ, який підтверджує особистість, 4 фотокартки відповідного розміру, коректно складена заява для подання в Міграційну службу за місцем проживання, квитанція про сплату державного мита, медичний поліс, ідентифікаційний код. Інші документи як згадувалось вище залежать від підстави.

Міграційна служба розглядає та приймає рішення про надання тимчасового ВНЖ громадянину білорусі упродовж 15 днів. Якщо рішення було прийнято на користь заявника, він повинен оформити прописку. Тимчасова посвідка може бути подовжена по закінченню строку дії.

Для оформлення постійної посвідки на проживання необхідно отримати дозвіл на імміграцію, його видає Державна міграційна служба. Окрім цього громадянин Білорусі повинен довести свою фінансову спроможність, тобто мати змогу забезпечити своє життя в Україні.

Розгляд заяви на отримання ПМЖ залежить від підстави, максимальний термін складає 1 рік. Постійна посвідка на проживання в Україні діє безстроково, її потрібно оновлювати кожні 10 років та при досягненні особою 25 та 45 років.

Громадянство України можна отримати на підставі закріплених ЗУ «Про громадянство» причин. Окрім цього процедура оформлення українського має багато бюрократичних формальностей, нюансів та вимог, які необхідно виконати.

До вимог відноситься подання правильно оформленої заяви, вільне володіння державною мовою, дозвіл на імміграцію, відсутність іншого громадянства, фінансова стабільність, непереривне проживання в країні понад 5 років та інші.

Отримання громадянства України вимагає витримки, законних підстав та послідовності дій. Саме тому найкраще за все буде звернення за професійною допомогою. Фахівці нашої компанії нададуть повний комплекс послуг по легалізації громадян Білорусі у Львові.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.