Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна бенефіціарів Львів

1000 грн 3 дні

Зміна бенефіціара Львів

Усі зміни про відомості юридичної особи мають пройти обов’язкову державну реєстрацію тобто, записи про зміни відомостей мають бути внесенні до ЄДР (Єдиний державний реєстр). Львів.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги в галузі корпоративного права. Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе зобов’язання з внесення змін про бенефіціарів та мінімізують Вашу присутність у процедурі та допоможуть уникнути помилок.

Бенефіціарний власник являє собою фізичну особу, яка має можливість здійснювати самостійно або через інших осіб вирішальний вплив на управління або господарську діяльність підприємствата отримує від неї матеріальну вигоду.

При зміні відомостей про бенефіціара відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (стаття 17) обов’язково треба виконати ряд умов сплатити державне мито та подати заяву відповідного зразка.

Юристи нашої компанії візьмуть на себе всі зобов’язання щодо процедури внесення змін про беніфіціара юрособи, а саме допоможуть:

  • скласти заяву та подадуть її до державного реєстратора;
  • підготовити необхідний пакет документів;
  • підготувати доручення;
  • скласти оновлену редакцію статуту;
  • сплатити державне мито.

Також фахівці будуть представляти Ваші інтереси в податкових органах та органах статистики. В цих органах необхідно взяти довідки при потребі.

Крім того юристи компанії «ОЛСОН» нададуть і інші супутні послуги. Тому, якщо Вам необхідно швидко та якісно провести процедуру зміни бенефіціарів (адже ця інформація завжди повинна бути актуальною та правдивою) у Львові та області юридична компанія «ОЛСОН» залюбки надасть повний комплекс необхідних послуг.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Хто є бенефіціарним власником?

Бенефіціарний власник являє собою фізичну особу, яка має можливість здійснювати самостійно або через інших осіб вирішальний вплив на управління або господарську діяльність підприємствата отримує від неї матеріальну вигоду.

• З чого складається структура власності?

Структура власності складається як схематичне зображення в довільній формі, на якому відображаються всі особи, які прямо чи опосередковано володіють юридичною особою самостійно, чи спільно з іншими особами.