Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання сертифікату відповідності ISO 9001 Львів

35000 грн дог.

Отримання сертифікату відповідності ISO 9001 Львів

Юридична компанія ОЛСОН ЛЬВІВдопоможе отримати сертифікат ІСО 9001 без зайвих перевірок та експертиз в стислі терміни та «під ключ».

ISO 9001- стандарт серії ISO 9000. Будучи базовим стандартом, він описує основні вимоги до систем управлінням якістю організацій і підприємств в усьому світі.

Безпосередній розробник стандарту і всіх вихідних рекомендацій і вимог - Міжнародна Організація Стандартизації (International Organization for Standardization), назва якої і є абревіатура ISO. Дана організація здійснює розвиток заходів по врегулюванню і регламентування процесів торгівлі та співпраці на світовому рівні.

Стандарт ISO 9001 прийнятий в більш ніж 180 країнах світу, де він гармонізований, згідно з вимогами законодавства певної країни. В Україні існує національний стандарт, аналогічний міжнародному - ДСТУ ISO 9001: 2009, який діє виключно в рамках держави.

Навіщо оформляти сертифікат ISO 9001

Найважливішим аспектом стандарту ISO 9001 є те, що він застосовується до підприємств будь-якого масштабу і будь-якого роду діяльності. І, хоча саме впровадження стандарту носить рекомендаційний характер і не є обов'язковим, оформлення ISO 9001 на підприємстві у Львові:

  • Підвищує конкурентоспроможність  компанії;
  • значно розширює горизонти перспективного розвитку;
  • стимулює просування послуг або продукції компанії на ринки збуту.

Сертифікація системи менеджменту якості (ССМ) проводиться на відповідність виключно одному стандарту серії 9000 - ISO 9001. Процедурою займаються спеціальні незалежні органи, які мають відповідну акредитацію від міжнародних або національних органів, так як Міжнародна Організація Стандартизації є тільки розробником даного стандарту. Професіонали Компанії OLSON LVIV, займуться отриманням ISO 9001 для підприємств і організацій Львова та Західного регіону з гарантією успіху.

 

Наявність Сертифікату відповідності стандарту ISO 9001 надає підприємству серйозні маркетингові та іміджеві переваги перед його діловими конкурентами, у яких подібного стандарту немає. Крім того, Сертифікат ІСО 9001 важливий показник, що забезпечує конкретну перевагу компаніям, які беруть участь в тендерах, контрактах і конкурсах по співробітництву міжнародного рівня.

З Сертифікатом ISO 9001 – Ви станете лідером галузі у Львові та Західному Регіоні.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.