Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Касаційна скарга у Львові

від 1000 грн дог.

Касаційна скарга у Львові

Касаційна скарга подається з метою оскарження незаконного вердикту суду першої інстанції або апеляційного суду до Вищого спеціалізованого суду України (ВССУ). Найчастіше до цієї інстанції звертаються з клопотанням переглянути вироків судів у кримінальних справах, а так само справ щодо фінансових злочинів.

У такій ситуації необхідно вдатися до послуг адвоката ЮК Олсон у кримінальних справах, який допоможе грамотно скласти позовну заяву, відповідне затвердженому зразку касаційної скарги. Можна виділити наступний перелік юридичних послуг в цій групі судових справ:

1. Ведення адвокатом справи про розгляд касації на апеляційне рішення суду безпосередньо в ВССУ (кримінальні справи).

2. Проведення процедури продовження подачі касаційного позову (кримінальні справи).

3. Професійне оформлення касаційної скарги щодо вироку суду (крадіжка, розбій, шахрайство).

4. Подача касаційної скарги ВССУ на вже винесений вирок (економічні злочини).

5. Консультація адвоката в Києві з питань касації ВССУ - скарги на вирок (фінансові злочини).

      Чим відрізняється касаційна скарга від апеляції?

В українському кримінально процесуальному кодексі затверджені особливості оскарження винесеного вироку. Зробити це можуть обидві сторони та інші учасники процесу. Ті рішення суду, які ще не вступили в законну силу, оскаржуються в апеляційному суді. Професійний кримінальний адвокат у Львові зможе домогтися потрібного стороні захисту вироку вже на цьому етапі.

При розгляді справи, апеляційний суд не тільки перевіряє законність вже постановленого вироку, але і проводить свою незалежну розгляд справи. В ході апеляційного процесу допускається допит свідків, заява клопотань, дебати сторін. Також надається останнє слово підсудному. Таким чином, підготовка до розгляду справи в апеляційному суді повинна бути ретельною і продуманою.

Адвокат по кримінальним справам у Львові, для успішного результату розгляду справи в апеляційному суді, повинен мати відповідну підготовку. Складність полягає в тому, проти адвоката вже не один суддя, як в суді першої інстанції, а три, і підзахисний найчастіше вже взято під варту. Адвокату необхідно надати суду серйозні аргументи для прийняття потрібного стороні захисту рішення.

Після винесення вироку апеляційним судом, його можна оскаржити в ВССУ, який має більш широкі повноваження. В цьому випадку для успішного ведення справи і отримання потрібного результату в судовому залі, адвокату необхідна ще більш скрупульозна підготовка. Касаційний позов є, по суті, останнім шансом оскаржити незаконне рішення суду на національному рівні.

 

Звичайно ж, касаційний позов повинен бути складений певним чином. При максимально короткому викладі необхідно надати важкі доводи. Ні в якому разі не можна обмежуватися тільки прохальною частиною або використовувати емоційні формулювання, інакше буде винесено відмову у відкритті касаційного провадження. Як бачимо, касація в кримінальному процесі - річ серйозна і довіряти таку справу потрібно тільки професіоналові.

Термін подачі касаційної скарги залежить від того, вручений чи вирок осуджуваному після слухання справи в апеляційному суді чи ні. Касаційний позов можна подати протягом трьох місяців з моменту вступу в законну силу вироку винесеною у справі апеляції. Судова практика у кримінальних справах показує, що в більшості випадків все витрачені зусилля не марні - ВССУ скасовує незаконні вироки.

Золоте правило успішного ведення справи в суді будь-якої інстанції- один адвокат повинен вести справу в одній інстанції. Тому що протистояти одночасно кільком суддям і обвинувальної сторони складне завдання, яке вимотає навіть досвідчених представників сторони захисту.

Вас не повинне турбувати питання про те, куди подати касаційну скаргу, про це подбає фахівець ЮК Олсон.. Грамотний фахівець-адвокат підкаже як подати касаційну скаргу у Львові і буде вашим надійним соратником в ході всього судового процесу.

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.