Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Споживчого Товариства у Львові

дог. грн дог.

Якщо Ви вирішили зареєструвати споживче товариство у Львові, то повинні бути добре обізнані з процедурою реєстрації, добре розбиратися в термінології та інше. А можете не гаяти дорогоцінний час та одразу звернутися за кваліфікованою допомогою та гарантовано отримати бажаний результат в максимально короткий термін.

Юридична компанія «ОЛСОН» надасть професійну юридичну допомогу в реєстрації споживчого товариства у Львові. Наші кваліфіковані юристи мають достатній практичний досвід, знають усі нюанси та підводні камені даної процедури та зуміють розв’язати навіть найскладніші випадки.

Для початку розглянемо, що собою являє споживче товариство або ж кооператив. Споживче товариство це об’єднання громадян й юридичних осіб на основі добровільного членства, що утворюється для ведення спільної господарської діяльності. Головною метою якої є задоволення власних потреб у послугах і товарах. Початкове майно формується з внесків – паїв учасників товариства.

Основні характеристики споживчого товариства:

 • відсутність статутного капіталу;
 • майно складається з пайових та інших цільових внесків членів товариства – пайовиків;
 • засновниками даного товариства можуть бути як фізичні так і юридичні особи;
 • законом передбачається, що кількість засновників юридичних осіб повинна бути не менше, а ніж 3 особи, а фізичних – 5 осіб.

Для того щоб зареєструвати споживче товариство у Львові необхідно підготувати відповідний пакет документів та пройти етапи реєстрації. Фахівці нашої компанії візьмуть на себе зобов’язання, підготовку пакету документів та повний супровід на кожному шаблі процедури.

Відповідно до закону реєстрація споживчого товариства у Львові передбачає:

 • ксерокопії паспортів фізичних осіб, які виступають засновниками товариства. Якщо у якості засновників виступають юридичні особи, то необхідно надати ксерокопії свідоцтв про державну реєстрацію, а також свідоцтво ІПН/КПП;
 • ксерокопію паспорта керівника споживчого товариства;
 • юридичну адресу споживчого товариства;
 • складання заяви на державну реєстрацію, яка повинна бути нотаріально засвідченою підписом заявника;
 • сплату держмита;
 • статут;
 • протокол загальних зборів засновників споживчого товариства.

Юридична компанія «ОЛСОН» в першу чергу надасть вичерпні консультації, детально розпише усі кроки, які необхідно виконати для успішної реєстрації споживчого товариства у Львові. Потім візьме на себе усі зобов’язання щодо підготовки документів, складання заяви та інше. А також буде супроводжувати на кожному етапі процедури реєстрації.

Тому звернувшись до нас, Ви позбавите себе бюрократичної тяганини, зекономите свій дорогоцінний час та гарантовано отримаєте бажаний результат в найкоротший термін.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Як формуються доходи Споживчих товариств?

Доходи споживчих товариств та їх спілок формуються за рахунок коштів, одержуваних в результаті господарської діяльності, продажу цінних паперів та інших надходжень. Після платежів у бюджет та інших обов'язкових відрахувань прибуток розподіляється загальними зборами членів споживчого товариства (зборами уповноважених) та радами відповідних спілок згідно з їх статутами.

• Яка роль статуту Споживчого товариства?

Основним документом, що регулює діяльність споживчого товариства, є статут. У ньому визначаються порядок вступу до товариства і виходу з нього, права та обов'язки членів товариства, його органи управління, контролю та їх компетенція, порядок утворення майна товариства і розподілу прибутку, умови реорганізації і ліквідації товариства та інші положення, що не суперечать законодавчим актам України.