Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Лізингової Компанії Львів

дог. грн дог.

Реєстрація лізингової компанії у Львові

Лізингова компанія- така організація, що зі свого боку передає чи зобов'язується передати певне майно  у користування лізингоодержувачу, а той вносить плату за користування і по закінченню строку договору таке майно переходить у право власності клієнта лізинової компанії. Також організація має право здійснювати фінансовий лізинг.

Лізинг - це окремий вид послуг, не аренда, і не кредит

Відрізняються від оренди тим, що орендований об'єкт повертається власнику.

Відмінності від кредитування полягають в тому, що майно знаходиться у повній власності лізингової компанії до моменту повного погашення суми займу. Тоді як кредит дозволяє відразу оформити право власності на клієнта банку. Для фізичних осіб часто вигідніше користуватись саме кредитом, а ось юридичні особи частіше звертаються саме за послугами лізингу.

Процесс реєстрації лізингової компанії у Львові

Що ви повинні знати, перш ніж створити лізингову компанію? Послідовність етапів буде однаковою для всіх міст України, не лише для Львова.

  1. Реєстрація юрособи за місцем знаходження компанії. Щоб не розтягувати цю процедуру у часі, зателефонуйте до нас, або зверніться через форму зворотнього зв'язку. Юридична компанія "OLSON" допомогла зареєструвати уже десятки лізингових компаній. Наш досвід і напрацьовані дієві алгоритми роботи можуть стати вам у пригоді, особливо якщо раніше ви не займались подібними питаннями, і будь-які труднощі змушують вас стояти на місці, поки інші сміливо рухаються вперед.
  2. Після створення лізингової компанії у м.Львів, наші юристи переходять до постановки її на облік в Нацкомфінпослуг та в Держфінмоніторинг. Тут важливо, що лізингова компанія, хоч і не є фінансовою, але може здійснювати фінансовий лізинг, а це уже фінансова послуга.
  3. Отримання дозволу на надання послугу фінансового лізингу - основа для ведення подальшої діяльності новоствореної компанії.

Якщо лізингова компанія відповідає всім законним вимогам щодо оформлення та подачі документів, місцезнаходження та ін., а керівництво компанії - вимогам щодо кваліфікації та ділової репутації, видачу ліцензії від Нацкомфінпослуг та взяття організації на облік можна очікувати уже за 10 робочих днів з моменту подачі заяв, але не пізніше, ніж за 30 календарних днів з моменту надходження заяви та повного пакету документів.

Додатково ще на етапі отримання ліцензії фінансової компанії у Львові, може знадобитись розроблений та затверджений примірник договору про надання фінансового лізингу. Цей договір стане основою для роботи компанії із своїми клієнтами. До змісту договору теж встановлені вимоги. Так, у ньому обов'язково вказується предмет лізингу, розмір платежів, строки та інші важливі умови.

Щоб не блукати у всіх цих нормах і правилах, вимогах та процесах, звертайтеся за допомогою до юристів Всеукраїнською компанії "ОЛСОН". Ми допомагаємо швидко зібрати та належним чином підготувати необхідні документи, подати їх і отримати ліцензію на ведення господарської діяльності як лізингової компанії.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що може бути об'єктом лізингу?

Об’єктом лізингу може бути майно, визначене індивідуальними ознаками, що відповідає критеріям основних засобів відповідно до законодавства, не заборонене законом до вільного обігу на ринку і щодо передачі якого в лізинг законом не встановлено обмежень.

• Що не може бути об'єктом лізингу?

Не можуть бути об’єктами фінансового лізингу земельні ділянки та інші природні об’єкти.