Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання візи в ПАР (Південно африканська республіка) у Львові

- грн дог.

Отримання візи в ПАР (Південно-Африканська республіка) у Львові

Для відвідування ПАР громадянам України необхідна віза, яка оформляється у Посольстві ПАР у Києві. Отримання візи своєю чергою передбачає підготовку відповідного пакета документів. Для того, щоб все пройшло успішно та без зайвих клопотів, краще буде звернутися за допомогою.

Наша компанія надасть повний комплекс послуг з отримання візи в ПАР у Львові. Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання, тим самим вам не потрібно буде витрачати час збір документів, безкінечні та черги та особисту присутність у консульстві. Вам необхідно тільки довіритись нам.

До мінімального набору документів для отримання візи в ПАР входить:

  • закордонний паспорт з актуальними термінами дії;
  • копія паспорта громадянина України;
  • дві кольорові фотографії (розмір 3х4);
  • анкета заявника, яка повинна містити всі необхідні дані.

Також необхідно мати авіаквитки з квитанцією про їх оплату, бронювання готелю, страховий поліс, довідку з місця роботи, із зазначенням розміру заробітної платні за останні 6 місяців.

Далі все залежить від типу візи, яку необхідно оформити та цілі перебування у республіці. Віза може робоча, транзитна, туристична, короткострокова, гостьова тощо.

 Так, наприклад з ціллю гостьового візиту до родичів чи друзів необхідно надати оригінал або копію запрошення від громадянина ПАР. У запрошені повинна бути вказана інформація про мету подорожі, її тривалість, адресу, де буде проживати гість тощо. Також необхідна копія паспорта сторони, що приймає та підтвердження платоспроможності сторони. Крім того, обов'язково потрібно надати підтвердження спорідненості та документ, що підтверджує легальність перебування особи на території Південно-Африканської республіки.

Документи, які подаються потрібно перекласти на англійську мову, нотаріальне завірення не потребується.

Отримання візи в ПАР у Львові має чимало своїх нюансів, які залежать від типу візи, який необхідно отримати та кожного індивідуального випадку. Тому для того, щоб все пройшло успішно та мінімізувати можливість відмови, звертайтесь до нас. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи, налагоджену систему зав’язків, що дозволяє швидко та якісно розв’язувати питання з отриманням візи для наших клієнтів.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.