Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на табак у Львові

5000 грн від 7 днів

Ліцензія на продаж  та виробництво тютюнових виробів у Львові

На Україні всі дії з тютюновими виробами підлягають державному контролю. Тому для того щоб легально виробляти тютюнові вироби, а також торгувати ними оптом і в роздріб, це коса і тютюну для кальяну, необхідно отримати відповідну ліцензію. Розмір плати і перелік поданих для отримання ліцензії документів залежить від виду діяльності, який буде здійснювати дане підприємство.

Ліцензія на продаж тютюнових виробів – роздріб Львів

Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюном видається на термін один рік. Плата за неї становить 2000 гривень на рік для торгівлі в містах і 250 гривень в рік для торгівлі в селах і селищах за межами міст і здійснюється щоквартально рівними частками.

Для отримання цього виду ліцензії подаються такий вигляд документів:

 • свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або приватного підприємця, статут юридичної особи (за наявності);
 • довідка про те, що приватний підприємець або юридична особа внесений до Єдиного державного реєстру;
 • довідка про те, що платник податку перебуває на обліку в податковій інспекції (форма 4-ОПП), яка видається податкової інспекції і діє 30 днів;
 • Довідка податкової служби про наявність реєстрації контрольно-касових апаратів, які перебувають на місці торгівлі.

Крім цього потрібно документ, який є підтвердженням права на відповідне приміщення: це може бути договір про купівлю-продаж, свідоцтво про право власності або договір оренди приміщення.Всі приміщення повинні бути оглянуті працівниками Санепідемстанції (СЕС) на предмет їх відповідності санітарним нормам. Крім того, потрібно надати дозвіл Державно пожежної служби на початок роботи точки.

Слід також уточнити, що ліцензія для роздрібної торгівлі тютюном та тютюновими виробами видається тільки для однієї точки. Якщо торгівля проводиться з різних точок, то для кожної з них ліцензію потрібно отримувати окремо.

Ліцензія на продаж тютюнових виробів – опт Львів

Ліцензія для оптової торгівлі тютюновими виробами видається на термін 5 років. Вона обійдеться в 500 000 гривень на рік. Для її отримання необхідно довести наявність у претендента відповідних умов для роздрібної торгівлі. Це складські приміщення, які відповідають нормам і обладнання для ідентифікації автентичності акцизних марок. Також потрібно буде пред'явити сертифікати відповідності.

Виробництво тютюну і тютюнових виробів. Ліцензування у Львові

Виробництво тютюнових виробів у Львові так само, як і інші види діяльності, пов'язані з тютюном (оптова і роздрібна торгівля), підлягає обов'язковому ліцензуванню. Особливістю даного виду ліцензування є вимога наявності у господарського суб'єкта всіх умов для здійснення даного виду діяльності. Найголовнішим з умов є наявність повного технологічного циклу, який починається з виготовлення тютюнових сумішей і закінчується виробництвом і упаковкою сигарет.

Для отримання ліцензії необхідно подати ряд документів:

 • заяву на отримання ліцензії;
 • копію статуту та інших наявних установчих документів;
 • копії документів, які закріплюють факт державної реєстрації господарського суб'єкта;
 • дозвіл (допуск до виробництва), видане органами пожежного нагляду;
 • документ, що підтверджує дозвіл на початок виробництва небезпечних робіт, який видається органами охорони праці;
 • довідку, яка містить відомості про санітарно-технічний стан і про умови забезпечення охорони праці (видається санітарно-епідеміологічною станцією);
 • довідку органу ДПС України про те, що заявник був прийнятий на облік як платник податків;
 • атестат виробництва, що видається установою, яка спеціально на те уповноважив Кабінет міністрів України;
 • документ, який підтверджує оплату збору за ліцензію (квитанція).

Цей перелік документів є вичерпним. Вимога будь-яких інших документів, а на нього є незаконним і заборонено.

Всі копії документів повинні бути нотаріально завірені, але в принципі це необов'язково: можна подати їх разом з оригіналами, і при їх прийнятті вони будуть завірені відповідною посадовою особою.

Таким чином, виробництво тютюну і тютюнових виробів в Україні дозволяється тільки суб'єктам, які відповідають певним вимогам і при цьому мають ліцензію на здійснення виробництва тютюну і тютюнових виробів. При відсутності ліцензії здійснювати цю діяльність заборонено.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.