Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Поділ майна

від 500 грн дог.

Поділ майна у Львові

Розділ спільно нажитого майна при розлученні у Львові допоможе здійснити наш професійний адвокат компанії Олсон.

 Розірвання шлюбу відбувається досить часто, і практично при кожному розлучення виникає безліч спірних питань, в основному майнового характеру. Добре, якщо при вступі в шлюб або перебуваючи в ньому, подружжя підписало шлюбний контракт, де прописали всі права на майно або зуміли самостійно прийти до компромісного, що задовольняє обидві сторони, варіанту. Але наш практичний досвід свідчить про те, що колишні супутники життя рідко здатні врегулювати без сторонньої допомоги таке питання, як поділ спільно нажитого майна і, звичайно, закінчують усі свої суперечки в суді. В цьому випадку, для підготовки до розгляду та участі в самому судовому процесі, буде необхідний адвокат по розділу майна. Без його допомоги кожної зі сторін буде складно зорієнтуватися у всіх законодавчих колізіях.

Розділ майна при розлученні

Порядок, за яким відбувається розділ майна після розлучення в Україні, закріплений в Цивільному Кодексі. Варто відзначити, що частіше за все суперечка виникає навколо нерухомого майна або автомобілів, але бувають моменти, коли подружжя сперечаються через речей, що мають цінність тільки для них. Тоді від юриста потрібні нестандартні рішення при зборі доказової бази. Розібратися у всіх тонкощах допоможе наш адвокат по розділу майна, який має глибокі знання в цій сфері.

Розділ квартири при розлученні– саме актуальне питання, особливо якщо у пари є діти. В такому випадку поділ нерухомості між подружжям проходить з урахуванням інтересів дітей. У матері, з якою залишається жити дитина, більше шансів залишитися проживати в квартирі, однак для перестраховки все ж слід звернутися до грамотного адвоката по розділу майна, щоб убезпечити себе від різних несподіванок.

Позовні заяви і представництво в суді

При розгляді даної категорії справ потрібно обов'язково врахувати безліч деталей. Заявити позов на розділ майна можуть спадкоємці, партнери по бізнесу, інші особи, але найчастіше такі конфлікти виникають саме між колишнім подружжям. Без професійної консультації адвоката по розділу майна, так само як і без проведення додаткових консультацій і операцій по оцінці, обійтися не вдасться, якщо вам належить розділ бізнесу при розлученні.

Поки інститут шлюбного договору ще досить слабо прижився в нашій країні, тому єдиний спосіб для подружжя розділити майно - звернення до суду. Як правило, відбувається одночасний розрив шлюбних відносин і розділ майна між подружжям при розлученні. Звичайно ж, колишня сімейна пара може поділити спільне майно самостійно, але зробити це виходить лише в одиниць.

Нерідко виникають ситуації, коли шлюборозлучний процес вже давно позаду, а майнове питання залишився відрегульованим. Або вже після розлучення з'являється додаткова інформація про майно, придбаному в період шлюбу (спільно нажите), і про приховування цього факту одним із подружжя. Послуги грамотного адвоката дозволять безболісно і в найкоротші терміни здійснити поділ спільного майна подружжя після розлучення. Затягування процесу може привести до пропуску строків позовної давності, втрати необхідних документів, ускладнить пошук свідків. Хороший адвокат по розділу майна просто не допустить цього.

Іноді буває дуже важко при написанні заяви скласти повний список спільно нажитого майна, що підлягає розподілу, який буде розглядатися в суді. У деяких ситуаціях один з подружжя при розірванні шлюбу «забуває» згадати про недавно купленої дачі, а буває і так, що він спочатку купував її на підставних осіб. Тільки досвідчений адвокат зможе попередньо зібрати всі відомості і правильно використовувати їх для розділу майна після розлучення.

Юридична компанія Олсон відрізняється професіоналізмом і чуйним ставленням до клієнтів. Звернувшись до нас за юридичною допомогою, ви можете гарантовано очікувати відповіді на всі ваші запитання. Юрист по розділу майна допоможе вам подолати всі формальності, оформивши процесуальні документи. Грамотне складання позову про розподіл майна є головною складовою успішного кінцевого результату всього судового процесу.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.