Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Корпоративне право » Неприбуткові та неурядові організації » Реєстрація житлово-будівельного кооперативу Львів

Реєстрація житлово-будівельного кооперативу Львів

13000 грн від 5 робочих днів

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрації житлово-будівельного кооперативу (Львів). Наші досвідчені, кваліфіковані фахівці мають достатньо практичного досвіду, бездоганно розбираються у питанні для того щоб зареєструвати житлово-будівельний кооператив у Львові максимально швидко.

Під житлово-будівельним кооперативом мається на увазі об’єднання юридичних або фізичних осіб з метою будівництва житла, а також з метою управління житлом.

У роки Радянського Союзу житлово-будівельні кооперативи являли собою такі форми участі громадян, де головною метою був розвиток житлового фонду, це дозволяло швидше на більш пільгових умовах отримати окрему квартиру.

 Тому на сьогодні житлово-будівельні кооперативи є одним із найпривабливіших та вигідних способів інвестування в будівництво житла.

Тому звертаючись до нас, кожен наш клієнт може бути абсолютно впевнений у позитивному результаті, при цьому участь наших клієнтів зводиться до мінімуму.

Житлово-будівельний кооператив перед тим як здійснювати свою безпосередню діяльність повинен пройти державну реєстрацію. Порядок реєстрації житлово-будівельного кооперативу за великим рахунком має ті ж самі вимоги, що і звичайна.

Але звичайно є свої важливі нюанси, адже житлово-будівельний кооператив – це особлива форма самоорганізації членів. Саме тому, попри на попередню простоту процедури реєстрації краще за все буде звернутися до професіоналів.

Довіривши реєстрацію житлово-будівельного кооперативу у Львові юридичній компанії «ОЛСОН» Ви можете бути впевнені в позитивному результаті. Наші спеціалісти нададуть комплексні консультації, повний супровід на кожному етапі реєстрації.

Звичайно візьмуть на себе зобов’язання з підготовки необхідного для реєстрації пакета документів. Адже дуже важливо підготувати коректні документи, в статуті обов’язково повинні бути прописані всі аспекти функціонування житлово-будівельного кооперативу.

Після державної реєстрації житлово-будівельний кооператив у Львові набуває статусу юридичної особи. Кооператив має право випустити власну печатку і відразу може розпочинати свою безпосередню діяльність.

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.