Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Кредитної Спілки у Львові

дог. грн дог.

Реєстрація кредитної спілки у Львові

Кредитна спілка відкриває нові перспективи для бізнесу її співзасновників. Саме тому такая організаційно-правова форма сьогодні стала настільки популярною. Юридична компанія "ОЛСОН” надає детальні консультації та допомагає зареєструвати кредитну спілку у м. Львів.  Юристи "OLSON" детально вивчають ваше питання та значно пришвидшують процес реєстрації, завдяки великому досвіду у цій сфері, можливості швидко та якісно підготувати всі необхідні папери та знанням і розумінням всіх процесів реєстрації юридичних осіб.

Що таке кредитна спілка?

Кредитну спілку засновують фізичні особи з метою об'єднання особистих фінансів у єдину систему, яка задовольнить потреби в кредитних послугах кожного члена спілки. Статутний капітал на 100% формується із внесків всіх, хто вступив до організації.

Така фінансова  установа згідно закону "Про кредитні спілки" та умов надання Ліцензії, не може бути прибутковою. Тобто організація має право надавати кредитні послуги лише інших кредитним спілкам, або своїм співзасновникам.Відповідно, і процент за користування фінансовими послугами в цьому випадку наближений до собівартості обслуговування. Плата  стягується лише на оренду та утримання приміщення, технічне устаткування, охорону та зарплатню. .

Переваги для співзасновників:

  • Низький відсоток за користування кредитними коштами.
  • Відкритий та прозорий процес кредитування без підводних каменів. Малоймовірно, що людина заплутається в умовах чи складних термінах.
  • Можливість отримувати послуги із реальним індивідуальним підходом до кожного споживача.
  • Співзасновники отримують детальні роз'яснення щодо своїх вкладів та умов кредитування. Разом з тим вони мають можливість тут же отримати допомогу із складанням бізнес-плану та консультацію з інших фінансових питань.
  • Послуги надаються швидко, адже оформляється значно менша кількість паперів, ніж в банківських установах.

Умови для реєстрації кредитної спілки

Для реєстрації кредитної спілки у Львові, потрібно пройти 4 етапи. Перш за все, варто звернутися за допомогою спеціалістів юридичної компанії "OLSON". Наші фахівці вивчать ваше питання та нададуть консультацію. Після глибокого аналізу особливостей вашої ситуації вони сформують подальший порядок дій. Далі необхідно пройти процедуру держреєстрації юридичної особи. Третій крок - внесення нової фінансової установи до державного реєстру. Фінальний етап - отримання відповідного виду Ліцензії для ведення подальшої діяльності.

Важливі вимоги:

  • Спільний капітал може бути будь-яким, але кількість співзасновників має бути більше 50 осіб,
  • Співзасновники мусять бути об'єднаними за однією чи більше ознак: приналежність до однієї територіальної громади, спільне місце навчання, профспілки, релігійної або громадської організації.
  • Наявна юридична адреса,
  • Управління здійснюється силами мінімум 5 осіб, в кредитному комітеті має бути від 3 чол., в наглядовій раді - від 3 чол.
  • Особливі вимоги висуваються до освіти та стажу роботи Директора та головного бухгалтера.

Для реєстрації знадобиться до 2 місяців.

Щоб отримати консультацію та послуги із реєстрації КС - телефонуйте!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які органи управління є в Кредитній спілці?

Вищим органом управління кредитної спілки є загальні збори членів кредитної спілки.

• Хто є членами Кредитної спілки?

Членами кредитної спілки є її співвласники, а кредитна спілка створена, щоб задовольняти їхні потреби в фінансових послугах.