Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по авторському праву у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по авторському праву від Юридичної компанії "ОЛСОН ЛЬВІВ"

Попри те, що віртуальний простір розвивається на території України шаленими темпами, що винахідники та науковці знову і знову дивують світ своїми працями, а письменники саме зараз радують величезною кількістю достойних творів, сфера інтелектуального права у нас розвинена менш за все. Але вона є, і будь-який автор нематеріальної власності може розраховувати на захист своїх прав.

Саме тому окремою галуззю Всеукраїнської юридичної компанії"ОЛСОН" є захист інтелектуальних прав - за кордоном це поширена практика, і ми робимо все, щоб і в Україні Вашу працю поважали не лише на словах.

Коли, в яких випадках слід звертатися до адвоката по авторському праву?

Що раніше Ви скористаєтеся допомогою адвоката з інтелектуальної власності, тим краще, і ось чому:

  • Коли ви володієте немайновими авторськими правами, цей момент слід одразу зафіксувати юридично. В разі порушень, Вам доведеться подавати не тільки заяву до суду, але і доказову базу того, що сталося порушення. І простіше за все, коли ця база відштовхується від документа, в якому чітко вказано, що права на вказану інтелектуальну власність належать саме Вам. 
  • Ліцензія на право інтелектуальної власності попереджує сам факт порушення. Адвокат по авторському праву у Львові продемонструє Ваше серйозне ставлення до результатів своєї інтелектуальної праці, ТМ чи винаходів.
  • Чим раніше подане пред'явлення порушникові, тим менше буде збитків від його дій. До прикладу, якщо він негайно видалить із загального доступу ваші лекції, музику чи інші напрацювання, тим менше людей встигне цю інформацію перекопіювати.
  • Ви швидше отримаєте відшкодування заподіяних збитків.

Юридична компанія "ОЛСОН ЛЬВІВ" надає весь спектр послуг у сфері інтелектуального права

Галузь захисту авторських прав в Україні найменш розвинена, однак навіть у другій частині ст. 54 Конституції вказано право на захист авторських інтересів. Адвокати юридичної компанії "OLSON" займаються вузьконаправленими сферами, що дозволило нам накопичити успішний досвід із вирішення немайнових суперечок.

Ми надаємо консультації на основі аналізу кожної конкретної ситуації, захищаємо правовласників на досудовому етапі та на судових засіданнях.

Також компанія допомагає провести оцінку авторських прав, зареєструвати їх, отримати штрих-код чи голографічний знак.

Допомога юриста з авторського права знадобиться Вам і в тому разі, коли ви свідомо чи випадково скористались інтелектуальною власністю, яка Вам не належить.

Телефонуйте нам! А ми зробимо все, аби Ваші права були захищені!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.