Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Супровід спорів щодо захисту прав на землю

дог. грн дог.

Супровід спорів щодо захисту прав на землю у Львові, Області та Західному Регіоні!

Земля є одним із найцінніших об’єктів власності й разом з тим земля часто є причиною серйозних спорів між суб’єктами, які пред’являють права на її володіння та користування нею. Як правило для розв’язання земельного спору необхідна кваліфікована юридична допомога.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» пропонує правовий супровід спорів щодо захисту прав на землю. Наші юристи мають достатньо знань в області земельного права та величний практичний досвід у розв’язанні земельних питань будь-якого характеру та рівня складності. Саме тому звертаючись до нас Ви гарантовано зможете захистити свої інтереси та вийдете переможцем із земельного спору.

Земельні спори являють собою певні розбіжності правового характеру, які пов’язані з правами, а також інтересами учасників земельних відносин. Предметом земельного спору може бути будь-яка конфліктна ситуація, пов'язана з земельною ділянкою, її межами, розмірами тощо.  Об’єктом земельного спору завжди є земля, яка фігурує в цій іпостасі прямо чи побічно.

Хоча право власності на землю охоплює право користування, володіння та розпорядження нею. Ніхто не дасть гарантій, що коли навіть людина володіє земельною ділянкою на законних підставах, у неї не можуть виникнути земельні спори з приводу своїх володінь у будь-який момент.

Сторонами у спорах, крім власників землі, інших користувачів, можуть бути юридичні та фізичні особи, які порушили їхні законні інтереси, а також органи влади й управління, які прийняли рішення із земельних питань, які викликали незгоду з боку позивача.

За послугами до фахівців в області земельних відносин найчастіше звертаються власники земельних ділянок, продавці, покупці земельних об’єктів, будівельні компанії, орендарі та орендодавці, інвестиційні компанії, приватні інвестори, забудовники та інші суб’єкти.

Найбільш  частими причинами земельних спорів є:

  • порушення норм чинного законодавства України при оформленні права власності;
  • оформлення права користування земельною ділянкою неналежним чином;
  • незаконний перехід земельної ділянки в користування третіх осіб;
  • порушення права обмеженого користування ділянкою;
  • використання землі з порушеннями договору оренди;
  • нанесення умисного або з необережності матеріальних збитків власнику та користувачеві земельної ділянки;
  • порушення правил добросусідства тощо.

Земельні спори можуть бути класифіковані залежно від порядку їх розгляду на адміністративні та судові, а також по об'єкту, суб'єкту спору та на інших підставах.

В залежності від виду земельного спору необхідно підібрати виграшну стратегію та підготувати необхідні документи для відповідних інстанцій. Наші фахівці візьмуть на себе зобов’язання, гарантують юридичний супровід та допомогу в судових розглядах про право власності на земельні об’єкти, правовий захист прав у земельних спорах з органами влади, правовий супровід в процесі приватизації землі, судових суперечок між орендодавцями та орендарями земельних ділянок тощо.

Юридична компанія «ОЛСОН Львів» надасть професійний правовий супровід спорів щодо захисту прав на землю. Наші висококваліфіковані спеціалісти зможуть досягти поставленої клієнтом мети в максимально можливі короткі терміни. Гарантуємо розв’язання питання повністю, юридичний захист. Ми працюємо лише в правовому полі та керуємось нормами земельного, цивільного права тощо.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.