Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по цивільним справам у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по цивільним справам у Львові

Цивільні справивключають в себе величезний перелік майнових і немайнових правовідносин юридично рівних учасників. Будь-який громадянин, організація, а також суб'єкти публічного права, щодня вступають в цивільні правовідносини. Відповідно, порушення, невизнання або оспорювання прав та інтересів в рамках цивільного процесу - одна з найбільш частих проблем у повсякденному житті кожного, для вирішення якої необхідний юрист по цивільних справах.

Фахівці в сфері цивільного законодавства надають наступні послуги, що стосується компетенції цієї галузі права:

  • Надання консультацій- адвокат відповість на будь-який ваш питання і допоможе вирішити будь-яку проблему.
  • Складання різного роду документів(скарг, заяв, позовів, клопотань) - потрібний документ буде підготовлений в мінімальні терміни з дотриманням всіх вимог чинного законодавства.
  • Сприяння в отриманні дозволів, виписок, довідок- часто ці документи доводиться чекати не один тиждень, щоб скоротити час очікування, слід звернутися за допомогою до адвоката у цивільних справах.
  • Правова експертиза документів- дана послуга має на увазі перевірку договорів, розписок та іншої документації на предмет відповідності вимогам норм законодавства.
  • Дозвіл цивільних спорів- наші фахівці докладають максимум зусиль, щоб вирішити конфліктну ситуацію мирним шляхом, не доводячи справи до суду. Ну а якщо це не вдається, то здійснюється підготовка повного пакету документів для відновлення справедливості в суді.
  • Представництво інтересів в судах всіх інстанцій- на жаль, непоодинокі випадки, коли сторони не можуть домовитися, і вирішити громадянський суперечка може тільки суд. В цьому випадку вдале вирішення конфлікту залежить від того, наскільки компетентний фахівець буде відстоювати ваші інтереси. Участь у справі адвоката у цивільних спорах є свого роду запорукою позитивного вирішення проблеми у Львові.
  • Допомога у виконанні рішень суду- на цій стадії вирішення спірної ситуації нерідко виникають проблеми: в більшості випадків відповідач відмовляється виконувати розпорядження суду і нести певні витрати. Тут краще скористатися послугами досвідченого адвоката, ніж намагатися вимагати виконання судового рішення самостійно.

Якщо вам потрібен досвідчений адвокат по цивільним справам у Львові, звертайтеся до спеціалістів юридичної компанії Олсон!

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.