Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація дачного кооперативу Львів

грн

Реєстрація дачного кооперативу Львів

Дачний кооператив являє собою об’єднання громадян, які виступають власниками ділянок в межах однієї території. Об’єднання створюється задля розв’язання соціальних питань та завдань усфері ведення дачного господарства.

Найбільший розквіт дачних кооперативів прийшов на часи Радянського союзу, але і сьогодні дачні товариства є достатньо поширеною формою взаємодії.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрації дачного кооперативу у Львові. Наші кваліфіковані фахівці мають достатньо практичного досвіду для розв’язання питань реєстрації у Львові в максимально короткий термін.

Дачний кооператив відноситься до обслуговуючих, адже створюється через об’єднання фізичних осіб рідше юридичних задля надання послуг членам кооперативу в переважній більшості.

Створення дачного кооперативу відбувається по аналогічній процедурі щодо створення будь-яких інших кооперативів в Україні. Засновниками дачного кооперативу можуть бути громадяни України, юридичні особи, а також іноземні громадяни, закордонні юридичні особи, які діють в України через представників.

Для того щоб створити дачний кооператив необхідно скликати установчі збори, на яких повинно бути прийняте рішення про створення кооперативу. Рішення необхідно засвідчити протоколом, де повинні бути підписи голови та секретаря зборів.

Протокол також повинен містити дані про всіх осіб, які брали участь у зборах. Мінімальною кількістю членів кооперативу є 3 особи.

Основним документом, який регулює діяльність дачного кооперативу є статут. Статут в повному обсязі має містити дані про дачний кооператив.

Звертаючись до нас кожен клієнт гарантовано отримає повний юридичний супровід та підтримку на кожному етапі створення реєстрації дачного товариства. А саме:

  • комплексні консультації з питань реєстрації дачного кооперативу у Львові та області;
  • допомогу в скликанні та проведенні установчих зборів членів кооперативу;
  • збір необхідного пакету документів;
  • сплата реєстраційного збору;
  • реєстрація дачного кооперативу у державного реєстратора;
  • допомога у виготовленні печатки дачного кооперативу;
  • допомога у відкритті банківського рахунку.

Юридична компанія «ОЛСОН» надасть повну юридичну допомогу в реєстрації дачного кооперативу (Львів та Львівська область). Наші фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання тим самим Ви зекономите час, позбудетесь бюрократичної тяганини та мінімізує можливість відмови у реєстрації дачного товариства.

Реєстрація  дачного кооперативу у Львіві

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Хто може бути членом дачного кооперативу?

Стати членами кооперативу, починаючи з 16 років, можуть як громадяни України, так і іноземці, а також особи без громадянства, крім того Законом передбачена можливість членства в кооперативах і для юридичних осіб України та іноземних держав.

• Які джерела фінансування дачного кооперативу?

Джерелами формування майна кооперативу є: вступні, членські та цільові внески його членів, паї та додаткові паї; майно, добровільно передане кооперативу його членами; кошти, що надходять від провадження господарської діяльності; кошти, що надходять від створених кооперативом підприємств, установ, організацій; грошові та майнові пожертвування, благодійні внески, гранти, безоплатна технічна допомога юридичних і фізичних осіб, у тому числі іноземних; інші надходження, не заборонені законодавством.