Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Банкрутство фізичних осіб Львів

від 50000 грн дог.

Банкрутство фізичних осіб у Львові, Області, Регіоні та по всій Україні

Банкрутство фізичної особи, являє собою визнання особи неплатоспроможною та, відповідно, списання боргів, які вона не може погасити.

Юридична компанія «Олсон» надасть правову допомогу та підтримку в питаннях, які стосуються банкрутства фіз. осіб осіб. Наші кваліфіковані фахівці досконально вивчили всі нововведення та тримають руку на пульсі аби не пропустити жодного нюансу та бути готовими завжди прийти на допомогу.

Сьогодні в Україні процедура визнання банкрутом доступна й для фізичних осіб, вона є майже ідентичною до процедура банкрутства фізичних осіб-підприємців, за винятком деяких нюансів. Це стало можливим з початком роботи у 2019 році Кодексу про банкрутство.

Попри те, що процедура визнання особи неплатоспроможною доступна для українців все ж таки пересічному громадянину чи підприємцю домогтися визнання себе банкрутом доволі складно. Оскільки для того, щоб розбиратися у відповідному Кодексі, який є досить новим необхідно мати чималий багаж знань та досвіду. Тому найкращим варіантом буде звернення до професійних юристів.

Наші юристи нададуть комплексні консультації, юридичний супровід процесу банкрутства фізичної особи у судах України та візьмуть на себе підготовку необхідних для проведення процедури документів.

Перед тим як перейти до безпосередньої процедури банкрутства, необхідно визначити, хто може претендувати на визнання себе неплатоспроможним. Фізична особа може бути визнана неплатоспроможною якщо:

 • має прострочені зобов'язання перед кредитором, які складають не менше як 30 мінімумів заробітної плати;
 • припинила погашення заборгованості по кредиту чи здійснення інших поточних внесків розміром понад 50% місячних внесків упродовж 60 днів;
 • є офіційна постанова про відсутність майна, яке може бути стягнене кредиторами;
 • наявність інших обставин, які свідчать про те, невдовзі боржник не матиме змоги вносити платежі по погашенню боргу тощо.

Варто підкреслити, що подати до суду заяву про визнання банкрутства має право лише боржник. Ані банк, ані будь-який інший кредитор такого права не мають.

Наші фахівці оцінять перспективи Вашого банкрутства, проаналізувавши ретельно ситуацію, яка склалась та підготують адекватний план проходження процедури банкротство фізичних осіб Львів.

Одним із важливих кроків процедури є складання заяви до господарського суду. Її необхідно добре підготувати та надати всі необхідні дані, які вимагає закон.

Разом з заявою необхідно підготувати наступні документи:

 • у випадках, коли у фізичної особи є представник потрібно надати довіреність складену на представника;
 • документи, які свідчать про те, що боржник має чи не має статусу ФОП;
 • розгорнутий перелік кредиторів з усіма реквізитами;
 • опис майна, яке належить боржнику на підставі праві власності;
 • копії документів, які підтверджують право власності на майно;
 • опис і розгорнута інформація про майно, яке знаходиться у заставі чи є обтяженим іншим способом і про кредиторів, на чию користь було вчинено обтяження майна;
 • баланс на останню дату та за станом на поточну дату, з розшифровками всіх рядків балансу;
 • документи, що підтверджують кредиторську заборгованість;
 • дані та реквізити всіх наявних рахунків боржника;
 • при наявності копія офіційного персонального документа, який містить записи про працевлаштування громадянина;
 • дані про роботодавця, який найняв боржника на роботу;
 • відомості про майновий стан боржника;
 • дані про наявність або ж відсутність судимості, яка була не погашена за злочини економічного характеру тощо.

Окрім цього, з заявою необхідно надати пропозиції з реструктуризації боргів.

У разі, якщо не має вагомих підстав для того, щоб повернути чи відмовити у прийнятті заяви, суд повинен винести ухвалу упродовж 5 днів з дати подання заяви від боржника. Ухвала надсилається всім сторонам, які залучені у цей процес (арбітражні керуючі, орган державної виконавчої служби, державний орган з питань банкрутства тощо).

Після чого розпочинається реструктуризація боргів комітетом кредиторів, списання боргів у процедурі банкрутства фізичної особи.

Визнання фізичної особи неплатоспроможною може значно спростити життя та подарувати свободу в деякому сенсі цього слова. Одначе подаючи заяву про відкриття провадження, слід мати на увазі, що крім певних переваг таких як припинення нарахування процентів, штрафів та інших фінансових санкцій, кодекс також встановлює ряд можливих обмежень серед яких може бути заборона на виїзд за кордон або ж обмеження у користуванні певним майном.

Процедура є громіздкою, складною та незрозумілою, саме тому краще за все заручитися компетентною юридичною допомогою.

Юридична компанія «Олсон» гарантує кваліфіковану, своєчасну та найголовніше ефективну допомогу, тому банкрутство фізичних осіб у Львові Ви можете довірити нам. Ми своєю чергою проаналізуємо ситуацію, допоможемо підготувати необхідну документацію для початку процедури, розробимо план та будемо супроводжувати на кожному етапі визнання неплатоспроможним.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.