Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання індивідуальної ліцензії НБУ

від 10 000 грн 1 міс.

Отримання індивідуальної ліцензії НБУ

Ліцензування є одним із головних напрямків адміністративного регулювання Національного Банку України (НБУ). У межах юрисдикційної компетенції НБУ проводить державну регуляторну політику у сфері ліцензування певних видів фінансової та економічної діяльності банків і небанківських фінансових установ.

НБУ разом з центральними та вищими органами державної влади, розробляє принципи дозвільної політики держави у сфері ліцензування, а також визначає вимоги до здійснення діяльності визначеної законом.

Індивідуальна ліцензією НБУ є документ, який надає право громадянину України здійснювати певну валютну операцію закордоном.

Наша юридична компанія надасть професійні послуги з отримання індивідуальної ліцензії НБУ. Кваліфіковані та досвідчені фахівці нададуть вичерпні консультації, візьмуть на себе зобов’язання з підготовки та подачі необхідного пакета документів. А також гарантують супровід на кожному етапі процедури. Тому заручившись допомогою наших спеціалістів, ви зможете зекономити час, сили та гарантувати собі отримання потрібної ліцензії для здійснення валютної операції за межами України.

Перед тим, як перейти до безпосередньої процедури отримання індивідуальної ліцензії НБУ необхідно вирішити, яка саме необхідна ліцензія. Як правило, вона буває трьох видів:

  • для переказу іноземної валюти за кордон з метою здійснення іноземних інвестицій;
  • для відкриття та використання рахунку в іноземному банку для фізичних і юридичних осіб - громадян України;
  • для переказу іноземної валюти за кордон фізичними особами-резидентами з метою оплати послуг за договорами страхування, укладених з нерезидентами, і на здійснення резидентами України певних валютних операцій.

Строки дії кожної з цих ліцензій можуть бути різними, деякі можуть діяти рік з дати отримання, а деякі лише на період здійснення операції.

Варто відзначити, що НБУ ретельно перевіряє документи, які надаються до органу для отримання ліцензії. Тому до підготовки та подачі пакета документів необхідно підійти з усією відповідальністю. Для отримання індивідуальної ліцензії НБУ необхідно подати:

  • заяву;
  • виписку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);
  • документальне підтвердження про реєстрацію платника податків;
  • реквізити банку;
  • документальне підтвердження підстав для отримання ліцензії тощо.

Наші фахівці підготують необхідні документи, потім подадуть їх до НБУ для отримання індивідуальної ліцензії. Після успішної перевірки документів та отримання ліцензії, вона одразу буде передана особисто вам у руки.

Отримати індивідуальну ліцензію НБУ – не простий процес, який вимагає часу, набору певних знань та вміння розбиратися з усіма тонкощами мінливого законодавства. Саме тому звертаючись до нас, ви отримуєте компетентну допомогу у розв’язанні питання у максимально можливі короткі строки.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.