Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Імміграційний адвокат у Львові

дог. грн дог.

Імміграційний адвокат у Львові

Адвокат по імміграції у Львові здійснює юридичний супровід  процесу імміграції в Україну, підготовку необхідних документів для імміграції та інші юридичні послуги з імміграції в Україну і за кордон.

Юридична консультація імміграційного адвоката у Львові та Україні в сфері імміграції та еміграції мають дуже велике значення в подальшому успішному і правильному оформленні всіх необхідних документів.

Наша юридична компанія Олсон пропонує своїм клієнтам якісні імміграційні послуги у  Львові та Україні і надає всю необхідну інформацію.

У нашій компанії працюють кваліфіковані імміграційні юристи у Львові в сфері імміграції.

Ми здійснимо переклад документів з іноземних мов та нотаріальне завірення перекладу документів, які необхідно надавати в посольство або консульство на будь-якій іноземній мові, оформлення довідки про несудимість, витребування повторних документів.

Також наші фахівці львівські імміграційні адвокати представлять Ваші інтереси судах, на митниці і в прикордонній службі.

Наша мета - максимальне скорочення міграційного процесу, правильна підготовка і оформлення необхідного пакету документів за допомогою різних імміграційних програм.

Ми спеціалізуємося на імміграційному праві України і гарантуємо правильну і належну підготовку всіх необхідних документів у Львові.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.