Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокатські послуги у Львові

від 1000 грн дог.

Адвокатські послуги у Львові

Ми не можемо уникнути різних спорів, які вирішуються в юридичному полі - послуги адвоката Львів. Однак ми завжди можемо забезпечити собі надійний захист, аби повернути ситуацію у виграшний для себе бік, або принаймні мінімізувати втрати. Ось чому у будь-якій складній ситуації є сенс звертатися до кваліфікованого адвоката.

Юридична компанія "OLSON” надає повний спектр адвокатських послуг. 

Звертаючись до нас, Ви отримуєте своєчасну допомогу, позбавляючи себе зайвої метушні, обтяжливого вивчення найновіших змін, внесених в законодавство, та особливостей їх трактування. Більше того, кожен фахівець Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН" має вузьку специфікацію та багатий досвід, що дозволяє нам надавати адвокатські послуги у м. Львів на високому професійному рівні.

Наша адвокатська контора допоможе у таких сферах, як:

  • Корпоративне право, вирішення трудових спорів,
  • Митне право,
  • Сімейне право,
  • Авторське право, немайнові суперечки, та реєстрація бізнесу,
  • Справи, пов'язані із володінням нерухомістю, оформлення спадщини та розбір суперечок, які виникають на цьому фоні.

Також ми пропонуємо адвокатські послуги у випадках ДТП, досудові консультації та захист ваших інтересів у суді. Можлива співпраця на основі абонентського юридичного обслуговування (сімейний адвокат або бізнес-консультант).

Іноді, звернутися до адвокат у Львові - єдине можливе рішення ваших складних ситуацій. Тим паче, що вся передана адвокату інформація (як в усній, так і письмовій формі) залишається конфіденційною, адже підпадає під адвокатську таємницю.

Натомість після звернення до юриста ви будете чітко розуміти свої можливості та отримаєте детальний алгоритм своїх подальших кроків для найкращого врегулювання ситуації. Всеукраїнська компанія “ОЛСОН Львів” завжди відстоює інтереси клієнтів, як свої, в будь-якій галузі права: від адміністративного до кримінального.

Вартість послуг адвоката у Львові розраховується індивідуально, ціна повністю залежить від складності ситуації та об'єму проведеної юристом роботи. Тож для уточнення вартості та для замовлення послуг адвоката в компанії “ОЛСОН”, зателефонуйте нам, будь ласка.

І пам'ятайте - що раніше взятися до справи, тим швидшим і якіснішим буде результат. Тому не зволікайте!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.