Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна назви (найменування)

1500 грн 3 дні

Зміна найменування підприємства ТзОВ у Львові

Рідко так буває, щоб фірма проіснувала більше двох-трьох років і не зазнала жодних змін. Починаючи бізнес, неможливо передбачити все.

Згодом всередині вашої фірми можуть статися різні зміни: помінятися складу засновників, адреса реєстрації, назва, навіть профіль діяльності. Однак будь-які зміни, які відбуваються всередині вашого бізнесу, повинні бути належним чином задокументовані - така вимога закону.

Тому, якщо ви вирішили змінити найменування фірми - для цього проводиться перереєстрація ТОВ в зв'язку зі зміною найменування.

Це стандартна бюрократична процедура, однак, подумайте - чи варто вам витрачати свій час на те, щоб розбиратися в тому, які документи потрібні для даної перереєстрації, в який час приймають чиновники, які повинні цю перереєстрацію провести, і куди і які внески платити? Правильна відповідь - не варто. Доручіть цю справу професіоналам. Наші фахівці швидко і недорого зроблять за вас все необхідне.

Якщо ви вирішили змінити назву фірми, від вас вимагається провести перереєстрацію підприємства. Перереєстрація фірми в зв'язку зі зміною найменування означає повну заміну документів. Процедура перереєстрації не вимагає припинення діяльності фірми.

Перереєстрація ТзОВ у Львові найчастіше проводиться за бажанням його власника (власників) і рідше - через зміни законодавства. У будь-якому випадку перереєстрація підприємства - це формальна процедура, яка не повинна відривати вас від головного - керівництва бізнесом

Перереєстрація ТОВ у Львові в зв'язку зі зміною найменування виконується в середньому за два тижні. Від вас вимагається лише укласти договір на обслуговування і надати нам всю необхідну інформацію. Найголовніше для Замовника - визначитися з новим найменуванням, все інше зробимо ми. Через максимум два тижні ви отримаєте на руки весь пакет змінених документів, і ваша фірма зможе продовжити свою діяльність під новою назвою.

Швидко і зручно з Компанією Олсон!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи підлягає зміна найменування державній реєстрації?

Зміна назви юридичної особи відноситься до категорії змін до статутних документів. Тобто нова назва має бути затверджена вищим органом підприємства та відображена у статуті в новій редакції. Як будь-які інші зміни в статутні документи, зміна назви підлягає державній реєстрації.

• Що повинне містити найменування юридичної особи?

Найменування юридичної особи повинно містити інформацію про її організаційно-правову форму (крім державних органів, органів місцевого самоврядування, органів влади Автономної Республіки Крим, державних, комунальних організацій, закладів, установ) та назву.