Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація ТМ (Торгової Марки, Знака) Львів

2000 грн 12 міс.

Торгова марка (Львів) являє собою позначення, яке використовується для індивідуалізації товарів чи послуг одних виробників, підприємців від інших товарів чи послуг інших осіб. Торгову марку також називають товарним знаком, маркою та ін.

Офіційна реєстрація ТМ (Торгової Марки, Знака) необхідна для того щоб убезпечити себе від недобросовісних конкурентів, які можуть порушити ваші права, реєстрації домену для сайту в зоні .ua.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає якісні, професійні послуги з реєстрації ТМ (Торгової Марки, Знака) у Львові. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть швидко зареєструвати ТМ відповідно до норм, які регулюються законодавством України.

 Зареєструвати ТМ в Україні можуть як фізичні, так і юридичні особи. Для цього необхідно подати заявку на реєстрацію в Укрпатент. Вартість реєстрації ТМ залежить від певних факторів, а саме:

  • кількості класів послуг або товарів (МКТП);
  • кількості заявників;
  • кольору (чорно-білий чи кольоровий) в якому буде витримана ТМ;
  • терміну реєстрації.

Сама ж процедура реєстрації ТМ вимагає відповідних знань законодавчих норм, дотримання певних вимог і складається з декількох етапів. Саме тому аби пройти реєстрацію успішно та не отримати відмову, краще за все звернутися за допомогою до спеціалістів.

Команда юристів «ОЛСОН» має достатній практичний досвід для проведення реєстрації Торгової Марки у Львові. Наші фахівці нададуть необхідні консультацію, допоможуть зібрати пакет документів та будуть супроводжувати Вас на кожному етапі реєстрації.

Сам процес передбачає виконання умов, серед яких:

  • перевірити доступність обраної ТМ аби не було схожих чи тотожних торгових марок;
  • підготувати необхідний пакет документів, заповнити анкету, зіставити договір, довіреність;
  • термін реєстрації як правило займає приблизно 12-15 місяців, але термін можна скоротити до 5-7 місяці;
  • успішний результат.

Компанія «ОЛСОН» візьме на себе зобов’язання по реєстрації Торгового Знака у Львові тим самим Ви зможете зекономити дорогоцінний час та очікувати на позитивний результат в максимально короткий термін. Ми гарантуємо Вам конфіденційністьта захист прав на Вашу інтелектуальну власність.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чим підтверджується право власності на Торгову марку?

Право власності на торгову марку засвідчується свідоцтвом. Свідоцтво України на торговельну марку є офіційним охоронним документом, який видається від імені держави уповноваженим на це органом - Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності»

• Хто має право на одержання свідоцтва на Торгову марку?

Право на одержання свідоцтва має будь-яка фізична або юридична особа, об`єднання осіб або їх правонаступники. Право на одержання свідоцтва має заявник, заявка якого має більш ранню дату подання до Укрпатенту або, якщо заявлено пріоритет, більш ранню дату пріоритету, за умови, що вказана заявка не вважається відкликаною, не відкликана або за нею Укрпатентом не прийнято рішення про відмову в реєстрації торговельної марки, можливості оскарження якого вичерпані.