Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Номінальний сервіс в Україні

дог. грн дог.

Номінальний сервіс  у Львові

Популярність такої юридичної послуги, як номінальний сервіс, зростає з кожним днем, оскільки діючі власники бізнесу (так звані бенефіціари) відповідно до економічної доцільності не бажають значитися в офіційних реєстрах. Крім того, завдяки номінальному сервісу відбувається ефективне рішення проблем, пов'язаних з виникненням наступних ситуацій:

Дуже часто з'являється необхідність у поділі української компанії з її закордонним партнером на документальній основі. Ні для кого не секрет, що договір з офшорною організацією, українська податкова інспекція розглядає, як варіант продуманої махінації, що подвійно викликає підозру в разі підписання одним і тим же особою договору, наприклад, договір між ТОВ «Луч» (директор С.Петров ) і LunnLtd (directorS.Petrov).

 Деякі країни в своєму законодавстві (Сінгапур, Ірландія) прописують умови володіння і розпорядження бізнесом, наприклад, в ролі директора організації може бути тільки зареєстрований громадянин цієї країни (резидент).

У багатьох країнах, Україна тому не виключення, дані з реєстру акціонерів і директорів компанії відкриті для вільного доступу, відповідно не кожен власник і керівник організації буде згоден з афішування своєї інформації широкому колу осіб.

Згідно з чинним на території України законодавством про валютний контроль і регулювання, для розпорядження акціями зарубіжних компаній на будь-яку суму необхідно надати дозвіл центрального органу, на що йде багато сил і часу. Для того щоб не порушити законодавство і в той же час обійти складний процес отримання даного дозволу, можна здійснити випуск акцій за допомогою такої послуги, як номінальний акціонер.

Номінальний сервіс- перевага вигідного рішення на користь власників бізнесу.

Таким чином, номінальний сервіс дозволяє надати організації спеціальну юридичну або фізичну особу, яка призначається на певну посаду, з обмеженим спектром обов'язків і доступом до даних бізнесу організації лише стосовно задуму реального власника бізнесу.

Номінальний директор - ефективний інструмент виконання бізнес-завдань.

Дуже часто назріває ситуація, коли бенефіціари не бажають виставляти факт управління нерезидентними компаніями на загальну доступність, або ж вкрай необхідно надати організації характер незалежного резидента (наприклад, з метою користування перевагами, що надаються міждержавними договорами про відхід від подвійної оподатковуваного функції), в такому випадку пропонуються послуги номінального директора. Як правило, номінальний директор України - це приватне особа, яка не є резидентом країни в якій проживає бенефіціар компанії. Номінальний акціонер - страховка на кожен випадок.

Дуже часто бенефіціарам не бажано афішувати про володіння тією чи іншою компанією, відповідно на допомогу приходить така послуга, як номінальний акціонер на замовлення, в ролі якого виступають, як компанія, так і приватні особи. Саме цей суб'єкт або організація займе місце в списку акціонерів. Як надійного захисту інтересів бенефіціарів виступає підписаний сторонами договір «trust deed». Це спеціальний конфіденційний документ, в якому номінальний акціонер задекларує володіння пакетом акцій організації на користь бенефіціара. Більш того бенефіціару буде повністю передано підписана номінальним акціонером недатована документація щодо передачі акцій від номінального акціонера.

На сьогоднішній день послуги номінального директора і безпосередньо номінального акціонера є продуктивним рішенням поставленого завдання звести до мінімуму процес афішування інформації реального власника компанії з метою економії і отримання вигоди від поточного законодавства країни. Ніякої протизаконності - тільки юридично легальний підхід до надання подібних послуг!

 Компанія Олсон!!! Довіртеся професіоналам! Ми надамо Вам найкращий сервіс у Львові і по всій Україні!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Хто виступає номінальним директором?

Як правило, номінальний директор України - це приватне особа, яка не є резидентом країни в якій проживає бенефіціар компанії.

• Для чого використовувати номінальний сервіс?

Номінальний сервіс дозволяє надати організації спеціальну юридичну або фізичну особу, яка призначається на певну посаду, з обмеженим спектром обов'язків і доступом до даних бізнесу організації лише стосовно задуму реального власника бізнесу.