Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Представлення інтересів у Львові

дог. грн дог.

Представлення інтересів у Львові

Іноді виникають ситуації, коли людина змушена передати вирішення деяких юридично важливих питань іншій особі. Подібне представлення інтересів завжди узгоджується дорученням, яке надає право представнику діяти від імені вказаної особи, захищати її права та свободи. Таким представником інтересів у Львові може стати фахівець від Всеукраїнської юридичної компанії "ОЛСОН".

Представник інтересівпевної фізичної особи,здійснює її права та обов'язки, обмежуючись строго тими повноваженнями, які надані в дорученні та в рамках закону.

Візьміть до уваги!

Представництво не можливе лише в низці випадків, коли людина має особисто засвідчити свої побажання та підтвердити свою особу. Наприклад, у випадку з одруженням.

Важливо розуміти, що в тому разі, коли представник перевищив свої повноваження, обмежені дорученням, правові наслідки настають для нього, а не для особи, чиї інтереси він представляв.

Коли можна і навіть варто скористатись можливістю представлення інтересів у Львові?

Фахівці юридичної компанії "OLSON" мають багаторічний досвід юридичної практики, і при цьому кожен спеціаліст слідкує за появою нових законів, постанов, правил та прецедентів. Однак пересічній людині зорієнтуватися у всіх нюансах трактування законів та певних юридичних процесів надзвичайно складно. Тому при вирішенні складних питань самостійно, іноді виникає ще більше проблем, а справа повертається зовсім не так, як хотілось би.

Представництво інтересів у Львові рекомендовано у разі здійснення прав чи виконання обов'язків:

  • Отримання винагороди за свої винаходи чи проведену роботу.
  • Стягнення виплат із боржників чи повернення боргу особою, чиї інтереси представляє юрист.
  • Підписання документів про купівлю-продаж, або оренду майна.
  • Вступ в спадщину та ін.

Також Юридична компанія "ОЛСОН ЛЬВІВ" радить вам мати представника інтересів, який буде діяти від імені позивача, відповідача чи свідка в суді.

У будь якому разі, коли треба захистити свої права та інтереси, коли бажаєте правильно скласти позов до суду, чи просто не знаєте, як правильно діяти і що говорити, представник у Львові допоможе вирішити ці питання на вашу користь та в максимально стиснутий термін.

Звернення до юридичної компанії “Олсон” у Львові - перший і найважливіший крок до того, щоб ви отримали саме той результат, якого очікуєте!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.