Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку Львів

дог. грн дог.

Сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку у Львові

Згідно чинного законодавства України, охорона праці визначається як система правових, соціальних, економічних, санітарно-гігієнічних і інших заходів та засобів, які в першу чергу спрямовані на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Пожежна безпека визначається як комплекс мір при виконанні яких можна зберегти життя людей та врятувати майно. Правила пожежної безпеки встановлені наказом Міністерства України з питань надзвичайних подій. Ці правила встановлюють загальні вимоги пожежної безпеки, які повинні виконувати всі підприємства в незалежності від форми власності.

Відповідальні особи за охорону праці та пожежну безпеку повинні обов’язково пройти сертифікацію, тому що дані ланки професійної діяльності є дуже небезпечними і пов’язані з багатьма ризиками. Адже саме вони наряду з керівництвом несуть відповідальність за дотримання правил з охорони праці та пожежної безпеки.

Сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпекузасвідчує те, що особа має необхідно освіту, кваліфікацію, досвід, пройшла спеціальну атестацію, здала іспит та отримала посвідчення держзразка для подальшого здійснення роботи.

Посвідчення з охорони праці та пожежної безпеки отримує працівник підприємства тільки в разі проходження навчання, перевірки набутих знань в умовах іспиту. По завершенню атестаційної перевірки знань спеціаліст отримує на руки посвідчення про успішну перевірку знань з охорони праці чи пожежної безпеки.

Даний процес потребує дуже багато часу, коштів та сил. Необхідно зібрати коректний пакет документів, виконати ряд обов’язкових вимог. Тому самотужки отримати  сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку у Львові дуже не просто.

 Юридична компанія «OLSON» допоможе швидко та з мінімальною Вашою участю отримати сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку у Львові. Наша команда фахівців гарантує Вам консультації та повну підтримку. Станемо для Вас надійним партнером в досягненні бажаного результату.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.