Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Молодіжної організації у Львові

8000 грн 10 днів

Реєстрація Молодіжної організації у Львові

Реєстрація молодіжної організації у Львові

Молодіжною організацією в Україні вважається об’єднання громадян у віці від 14 до 35 років, основною діяльністю якого є захист, задоволення соціальних, творчих, економічних та будь-яких інших спільних інтересів учасників об’єднання. Процес реєстрації молодіжної організації вимагає часу, знань, які не завжди є в охочих створити організацію. Саме тому звернення за професійною допомогою буде оптимальним і вмотивованим рішенням для швидкого та успішно розв’язання питання реєстрації молодіжної організації.

Наша юридична компанія має великий досвід у сфері реєстрації різного роду організацій у Львові. Компетентні фахівці зможуть якісно та максимально швидко провести процедуру реєстрації молодіжної організації у Львові. Ви своєю чергою отримаєте комплексні консультації, допомогу у підготовці необхідного пакета документів, а також юридичний супровід на кожному етапі процедури реєстрації.

В Україні молодіжні організації мають статус неприбуткових організацій, а засновниками можуть бути тільки фізичні особи, а саме громадяни України, особи без громадянства чи іноземці.

Найменування молодіжної організації повинно містити дві частини, перша організаційно-правова форма та друга власне найменування. Наприклад, ГО «Чемпіон».

Молодіжна організація – це підвидом громадської організації, тому процес її реєстрації ідентичний реєстрації будь-якої іншої громадської організації.

Спочатку необхідно провести установчі збори. На них приймається рішення щодо створення молодіжної організації. Рішення закріплюється протоколом. Протокол повинен містити дані про установчі збори, їх учасників, рішення про створення організації, цілі майбутньої діяльності організації тощо.

Також до протоколу необхідно додати реєстр осіб учасників, в якому зазначається інформація про засновників, уповноважених осіб. А також найменування, код та адресу юридичної особи тощо.

Під протокол обов’язково ставить підпис голова та секретар зборів.

Окрім цього необхідно скласти заяву, статут організації та заповнити реєстраційну картку.

Ці документи необхідно подати реєстратору упродовж 60 календарних днів з дня, коли відбулися установчі збори.

Державний реєстратор розглядає подані документи, якщо не виникає підстав для відмови у реєстрації, тоді:

  • видається наказ про реєстрацію об'єднання;
  • вносяться відомості про об'єднання до ЄДР;
  • видається виписку з ЄДР та опис з кодом доступу до статуту в електронному вигляді на сайті Міністерства юстиції України.

Реєстрація молодіжної організації Львів за допомогою наших кваліфікованих фахівців пройде якісно та швидко. Ви уникнете зайвої бюрократичної тяганини, зможете зосередитися на роботі організації, а всі юридичні питання ми візьмемо на себе.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які особливості молодіжних громадських організацій?

Молодіжні громадські організації створюються та діють на засадах добровільності, рівноправності їх членів, самоврядування, законності та гласності, зокрема: 1) молодіжні організації зобов'язані доводити до відома громадськості відомості про свою діяльність у формах, що не суперечать законодавству; 2) інформація, що міститься у статутах, про склад керівних органів, про джерела матеріальних та інших надходжень, а також пов'язана з діяльністю молодіжних громадських організацій, не є конфіденційною чи іншою інформацією, яка охороняється законом;

• Хто може бути членом Молодіжної громадської органіазції?

Індивідуальними членами молодіжних громадських організацій можуть бути громадяни України, а також іноземці й особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах. Індивідуальними членами молодіжних громадських організацій можуть бути особи віком від 14 до 35 років. Особи старшого віку можуть бути членами молодіжних громадських організацій за умови, якщо їхня кількість у цих організаціях не перевищує третину загальної кількості членів; у складі виборних органів молодіжних громадських організацій кількість осіб старшого віку не може перевищувати третину членів виборних органів.