Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Судова практика » Адвокат і юрист у Львові » Юридичні консультації, Консультації адвоката

Юридичні консультації, Консультації адвоката

1000 грн дог.

Юридичні консультації, Консультації адвоката Львів та вся Україна

Кожна людина повинна усвідомити, що звернення за професійною допомогою у будь-якому питанні – це не є проявом некомпетентності чи слабкості. А навпаки, це вміння розставляти пріоритети, піклуватися про себе, свій бізнес і відповідально підходити до справи.

Юридичні консультації – це перший крок до розв’язання проблеми чи ситуації, яка у вас склалася. Вже на цьому етапі ви зможете оцінити підхід і компетентність фахівця та скласти своє враження про можливість подальшої співпраці з ним.

Юридична компанія «Олсон» надає професійні юридичні консультації та консультації адвоката як фізичним, так і юридичним особам. Наша команда складається з досвідчених спеціалістів, які мають за плечима профільну освіту, добре розбираються у різних галузях права та мають власний підхід до подолання юридичних проблем.

Саме тому звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте відповіді на всі питання, які у вас є та чіткий, послідовний, а саме головне ефективний план дій.

Для вашої зручності ми надаємо різні варіанти юридичних консультацій. До них відносяться:

  • консультації юриста онлайн, отримати таку консультацію можна, заповнивши спеціальне поле на нашому сайті;
  • усна консультація передбачає надання послуги клієнтові юристом або адвокатом в усній формі. Таке консультування можна отримати, звернувшись до нашого офісу, подзвонивши по номеру нашого телефону, за допомогою месенджерів тощо;
  • письмова консультація юриста чи адвоката передбачає надання відповідей на питання, які цікавлять клієнта у письмовому вигляді. Отримати таку консультацію можна особисто у видрукованому вигляді, завітавши до нашого офісу чи в електронному вигляді, який буде відправлений у вигляді листа на вказану адресу електронної пошти.

Процес юридичні консультації, консультації адвоката Львів будь-якого з перерахованих видів передбачає те, що вам необхідно підготувати перелік питань, які вас цікавлять та поставити їх нашому фахівцеві. Після чого ми обов’язково зв'яжемося з вами та узгодимо терміни надання відповіді. Далі потрібно буде оплатити необхідну послугу, якщо вона не безкоштовна. І у кінцевому результаті нашої спільної роботи, ви отримаєте відповіді на питання.

Наша юридична компанія є широкопрофільною, ми працюємо у сфері як українського, так і міжнародного права. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг. Тому ви гарантовано зможете знайти відповіді на свої запитання, звернувшись до нас.

Наші юристи та адвокати зможуть надати консультації з питань:

• корпоративного права (фінансові компанії та акціонерні товариства, неприбуткові та неурядові організації; підтримка (зміни) тощо);

• міграційне право (отримання посвідок на тимчасове та постійне проживання, повернення до громадянства України, отримання (набуття) статуту біженця, виїзд з України на постійне місце проживання за кордон та багато інших питань);

• ліцензії та дозволи (ліцензія на таксі, ліцензія на медичну практику, ліцензія на працевлаштування за кордон, ліцензія на алкоголь та багато інших питань)4

• закриття бізнесу (ліквідація фізичних осіб-підприємців, ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю, банкрутство, експрес ліквідація тощо);

• земля і нерухомість (земельні питання та питання нерухомості);

• судова практика (кримінальні справи, сімейні, трудові спори тощо).

Це лише основні послуги, на які можна отримати консультації. Ми також надаємо чимало супутніх послуг, які можуть стати вам у пригоді.

Звичайно, окрім комплексних, деталізованих консультацій, ми з задоволенням запропонуємо можливі шляхи розв'язання проблеми, яка склалася та необхідності гарантуємо практичну допомогу юриста чи адвоката.

Отже, можна зробити висновок, що юридичні консультації та консультації адвоката Львів – це дужі зручні, прості, а найголовніше ефективні послуги, які можуть допомогти вам вийти із глухого кута та знайти правильні рішення для будь-якої навіть надскладної ситуації, яка склалась у бізнесі чи у будь-якій сфері життя.

Юридична компанія «Олсон» надасть юридичні консультації, консультації адвоката у доступній і зрозумілій формі. Тому якщо ви далекі від складних юридичних формулювань та термінології, спілкуючись з нашими фахівцями, ви подолаєте цей бар’єр і набуде нових знань, які неодмінно допоможуть вам у бізнесі або ж у повсякденному житті.

Тому якщо ви наразі знаходитеся у пошуку компетентного юриста чи адвоката, саме час звернутися до нас за консультацією та впевнитися у професіоналізмі наших фахівців. А ми своєю чергою із задоволенням станемо для вас надійними партерами, підтримкою й опорою як у справах бізнесу, так і у будь-яких життєвих обставинах.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.