Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Юридичні консультації, Консультації адвоката

1000 грн дог.

Юридичні консультації, Консультації адвоката Львів та вся Україна

Кожна людина повинна усвідомити, що звернення за професійною допомогою у будь-якому питанні – це не є проявом некомпетентності чи слабкості. А навпаки, це вміння розставляти пріоритети, піклуватися про себе, свій бізнес і відповідально підходити до справи.

Юридичні консультації – це перший крок до розв’язання проблеми чи ситуації, яка у вас склалася. Вже на цьому етапі ви зможете оцінити підхід і компетентність фахівця та скласти своє враження про можливість подальшої співпраці з ним.

Юридична компанія «Олсон» надає професійні юридичні консультації та консультації адвоката як фізичним, так і юридичним особам. Наша команда складається з досвідчених спеціалістів, які мають за плечима профільну освіту, добре розбираються у різних галузях права та мають власний підхід до подолання юридичних проблем.

Саме тому звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте відповіді на всі питання, які у вас є та чіткий, послідовний, а саме головне ефективний план дій.

Для вашої зручності ми надаємо різні варіанти юридичних консультацій. До них відносяться:

  • консультації юриста онлайн, отримати таку консультацію можна, заповнивши спеціальне поле на нашому сайті;
  • усна консультація передбачає надання послуги клієнтові юристом або адвокатом в усній формі. Таке консультування можна отримати, звернувшись до нашого офісу, подзвонивши по номеру нашого телефону, за допомогою месенджерів тощо;
  • письмова консультація юриста чи адвоката передбачає надання відповідей на питання, які цікавлять клієнта у письмовому вигляді. Отримати таку консультацію можна особисто у видрукованому вигляді, завітавши до нашого офісу чи в електронному вигляді, який буде відправлений у вигляді листа на вказану адресу електронної пошти.

Процес юридичні консультації, консультації адвоката Львів будь-якого з перерахованих видів передбачає те, що вам необхідно підготувати перелік питань, які вас цікавлять та поставити їх нашому фахівцеві. Після чого ми обов’язково зв'яжемося з вами та узгодимо терміни надання відповіді. Далі потрібно буде оплатити необхідну послугу, якщо вона не безкоштовна. І у кінцевому результаті нашої спільної роботи, ви отримаєте відповіді на питання.

Наша юридична компанія є широкопрофільною, ми працюємо у сфері як українського, так і міжнародного права. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг. Тому ви гарантовано зможете знайти відповіді на свої запитання, звернувшись до нас.

Наші юристи та адвокати зможуть надати консультації з питань:

• корпоративного права (фінансові компанії та акціонерні товариства, неприбуткові та неурядові організації; підтримка (зміни) тощо);

• міграційне право (отримання посвідок на тимчасове та постійне проживання, повернення до громадянства України, отримання (набуття) статуту біженця, виїзд з України на постійне місце проживання за кордон та багато інших питань);

• ліцензії та дозволи (ліцензія на таксі, ліцензія на медичну практику, ліцензія на працевлаштування за кордон, ліцензія на алкоголь та багато інших питань)4

• закриття бізнесу (ліквідація фізичних осіб-підприємців, ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю, банкрутство, експрес ліквідація тощо);

• земля і нерухомість (земельні питання та питання нерухомості);

• судова практика (кримінальні справи, сімейні, трудові спори тощо).

Це лише основні послуги, на які можна отримати консультації. Ми також надаємо чимало супутніх послуг, які можуть стати вам у пригоді.

Звичайно, окрім комплексних, деталізованих консультацій, ми з задоволенням запропонуємо можливі шляхи розв'язання проблеми, яка склалася та необхідності гарантуємо практичну допомогу юриста чи адвоката.

Отже, можна зробити висновок, що юридичні консультації та консультації адвоката Львів – це дужі зручні, прості, а найголовніше ефективні послуги, які можуть допомогти вам вийти із глухого кута та знайти правильні рішення для будь-якої навіть надскладної ситуації, яка склалась у бізнесі чи у будь-якій сфері життя.

Юридична компанія «Олсон» надасть юридичні консультації, консультації адвоката у доступній і зрозумілій формі. Тому якщо ви далекі від складних юридичних формулювань та термінології, спілкуючись з нашими фахівцями, ви подолаєте цей бар’єр і набуде нових знань, які неодмінно допоможуть вам у бізнесі або ж у повсякденному житті.

Тому якщо ви наразі знаходитеся у пошуку компетентного юриста чи адвоката, саме час звернутися до нас за консультацією та впевнитися у професіоналізмі наших фахівців. А ми своєю чергою із задоволенням станемо для вас надійними партерами, підтримкою й опорою як у справах бізнесу, так і у будь-яких життєвих обставинах.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.