Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Бізнесу (ТОВ) в Україні для Громадян Білорусі

3000 грн 3 дні

Реєстрація Бізнесу (ТОВ) у Львові для Громадян Білорусі 

Реєстрація бізнесу в Україні для громадян Білорусі є достатньо привабливою перспективою, адже наші північні сусіди можуть відчувати набагато менше дискомфорту, а ніж інші іноземці. Це стосується схожості мови, традицій та менталітету. Але звичайно громадяни Білорусі можуть зіштовхнутися з певними бюрократичними труднощами та законодавчими нюансами на шляху реєстрації компанії в Україні.

Саме тому аби процедура реєстрації бізнесу пройшла з мінімальними часовими та фінансовими затратами фахівці компанії «ОЛСОН» з задоволенням нададуть повний комплекс послуг. Звертаючись до нас кожен клієнт гарантовано отримує вичерпні консультації, повну правову підтримку та супровід на кожному етапі реєстрації компанії в Україні.

Згідно зі статтею 26 КУ кожен іноземний громадянин, який перебуває на території країни легально має ті ж самі права й обов’язки, що і резиденти. Це свідчить, що громадяни республіки Білорусь можуть реєструвати в Україні компанії різних організаційно-правових форм.

Найбільш рекомендованою формою ведення бізнесу в Україні для іноземців є ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Реєстрація ТОВ в Україні для громадян Білорусі передбачає наступні кроки:

  • визначення керівника компанії. Якщо на посаду керівника призначається громадянин Білорусі, йому необхідно отримати дозвіл на працевлаштування (строк 1 чи 3 роки) або ж презентувати на посвідку ВНЖ;
  • обрати відповідні напрями діяльності;
  • розмір уставного фонду. Якщо він перевищує 100 тисяч доларів, тоді засновник стає офіційним інвестором та автоматично отримує право на ПМЖ;
  • визначитися з системою оподаткування;
  • обрати найменування майбутньої компанії;
  • зареєструвати юридичну адресу;
  • відкрити рахунок в банку;
  • підготувати необхідний пакет документів;
  • зареєструвати компанію.

Наші кваліфіковані фахівці будуть супроводжувати Вас на кожному етапі та обирати найоптимальніші кроки для вирішення кожної з вимог.

Також ми допоможемо Вам підготувати необхідний для державного реєстратора пакет документів. До основних документів належить правильно заповнена реєстраційна картка, перекладена на українську мову та завірена нотаріально копія паспорта, картка про присвоєння ідентифікаційного коду, документи, які підтверджують законність перебування громадянина Білорусі на території країни, оригінал рішення засновників про створення юридичної особи, установчі документи компанії (необхідно 2 примірники), талон про сплату державного мита.

Фахівці компанії «ОЛСОН» з Вашого дозволу (оформлення у нотаріусу довіреності) зможуть взяти на себе зобов’язання з підготовки необхідного пакету документів. Тим самим зможуть мінімізувати ризики відмови у реєстрації компанії, а також звести до мінімуму Вашу участь у процесі реєстрації.

Реєстрація бізнесу (ТОВ) в Україні для громадян Білорусі за допомогою наших спеціалістів – це правильне рішення, яке дозволить Вам позбутися зайвих переживань, обійти бюрократичні тенета та зайві фінансові витрати.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чому варто відкривати компанію в Україні?

За наявності переваг, таких як географічна близькість, менталітет та розвинута інфраструктура, Україна може стати чудовою локацією для відкриття компанії громадянами Білорусі.