Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Позов до Господарського суду у Львові

дог. грн дог.

Позов до господарського суду Львів

Господарський суд допомагає вирішити суперечки, які виникають під час економічної, комерційної, підприємницької діяльності. Звернення до Господарського суду відбувається шляхом подання позовної заяви, вимоги щодо її оформлення описані в процесуальному кодексі (ГПК), однак розібратись у всіх тонкощах подання такої заяви буває досить складно - документ має відповідати доволі строгим вимогам.

Що має бути прописано в позовній заяві до Господарського суду у Львові?

  1. Назва судової інстанції, куди подається заява та супровідні документи.
  2. Назви та реквізити обох сторін: позивача та відповідача.
  3. Чітко прописані позовні вимоги. В тому разі, коли відповідачів декілька, вимоги висуваються детально до кожного з відповідачів.
  4. Для того, щоб у Господарського суду були підстави розглянути справу на користь позивача, позовна заява обовязково має підкріплюватись детальним описом обставин, які призвели до подачі позову та документально підтвердженим розрахунком суми, яку позивач бажає утримати із відповідача.

Додатково зазначаються умови для вирішення конфлікту в процесі досудових заходів. Якщо подібні заходи уже проводились, ця інформація теж має бути вказана відповідним чином. Позов подається після сплати мита та супутніх витрат. Після цього копія заяви-позову разом із копією наданих документів передається всім сторонам. Окрім самого позову подається клопотання про його забезпечення.

Юрист у Львові - запорука правильної подачі позову до Господарського суду

Адвокат від Всеукраїнської юридичної компанії "ОЛСОН" допомагає правильно заповнити всі реквізити, надає правову консультацію, допомагає об'єднати позовні вимоги в рамках однієї заяви. Також юрист у Львові знаходить правильні аргументи, на яких ґрунтуються вимоги клієнта.

Тож вибір такий:

  1. Докласти всіх зусиль та багато часу, аби задовольнити всі вимоги подачі позову. Однак за самостійного вирішення справи ви не можете гарантувати позитивний результат. Завеликий ризик, що ви просто витратите дарма купу часу та коштів.
  2. Звернутись за допомогою адвоката у Львові, який спеціалізується на господарських спорах, і за короткий проміжок часу досягти бажаного результату.

Телефонуйте, аби отримати якісну та кваліфіковану допомогу від юридичної компанії “Олсон”! 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.