Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на працевлаштування за кордоном Львів

8500 грн 1 міс.

Ліцензія на працевлаштування за кордоном у Львові

Бажаєш отримати ліцензію на працевлаштування за кордоном Львів, ти знаходишся за адресою. Саме компанія Олсон вже 6 років надеє юридичні послуги з отримання ліцензії на роботу у місті Львів.

На сьогоднішній день з України в пошуках роботи за кордон виїжджають не сотні, а тисячі громадян. Така тенденція зростає з року в рік, вона обумовлена рядом різноманітних причин. Але найчастіше з еконономічних, тому що в інших країнах можна більше і швидше заробити гроші.

 Послуги з працевлаштування закордоном надають спеціальні агентства, але їх діяльність являється дуже специфічною. Саме тому було впроваджене ліцензування такого виду діяльності, задля того щоб уникнути недобросовісного надання таких послуг.

Діяльність з працевлаштування закордоном регулюється статтею 9 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності». Такі агентства повинні надавати послуги з пошуку роботи відповідно до заявок роботодавців щодо вакантних робочих місць, інформаційно-консультативні послуги щодо можливостей працевлаштування, умов і розмірів оплати праці, найменування та місцезнаходження роботодавців і т.д.

Посередницькі агентства розділяються на три типи надання послуг, а саме працевлаштування:

  • безпосередньо до іноземного роботодавця;
  • працевлаштування на судна (кораблі) іноземних власників;
  • співпраця з іноземними фірмами посередниками.

Отримати ліцензію на працевлаштування закордоном можна тільки в Державній службі зайнятості при Міністерстві соціальної політики, тому що це єдиний уповноважений орган. Оформити ліцензію можуть як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці. Термін дії ліцензії на працевлаштування за кордоном є безстроковим.

Важливим моментом в процесі оформлення ліцензії на працевлаштування за кордоном є наявність офісного приміщення, яке може бути в оренді, суборенді або у власності підприємця, зовнішньоекономічний договір, який повинен відповідати певним вимогам і коректна підготовка необхідного пакету документів, яка буде повністю відповідати типу надання послуг.

Тому ця процедура вимагає відповідних пізнань, часу та сил, які не завжди можна знайти. Юридична компанія «ОЛСОН» пропонує Вам комплекс послуг, за допомогою яких можна швидко отримати ліцензію  на працевлаштування за кордоном у Львові.  

Наші кваліфіковані спеціалісти візьмуть на себе всі клопоти і паперові справи. Нададуть вичерпні консультації, проведуть аналіз документів, зроблять переклад документів на українську мову. А також фахівці юридичної компанії «ОЛСОН ЛЬВІВ» будуть супроводжувати Вас упродовж всього процесу задля контролю.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.