Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Страхової Компанії Львів

дог. грн дог.

Реєстрація страхової компанії від "ОЛСОН" у Львові

Страхова компанія - це одиниця підприємницької діяльності, котра оформлена юридично, та яка бере на себе зобов’язання страховика. Також, такий вид компанії володіє спеціальною ліцензією на свою діяльність.

Якщо мова йде про реєстрацію страхової компанії у Львові, то такі послуги надає наша Всеукраїнська юридична компанія "ОЛСОН".

Головні етапи створення страхової компанії

Організації страхового типу створюються в два основні етапи:

  1. Перший етап передбачає появу компанії, як юридичної особи, реєстрацію її в органах місцевої влади, а також реєстрацію її первинного випуску акцій;
  2. Другий етап полягає в ретельній експертизі бізнес-плану та основних правил страхування, на підставі котрої компанія реєструється в якості страховика і отримує відповідну ліцензію.

У зв’язку з тим, що страхові компанії існують у вигляді колективних підприємств, їх створення починається з появи ініціативної групи, яка в подальшому виступає засновником товариства.

Вимоги до страхової компанії

Юридична компанія “ОЛСОН” дотримується усіх вимог для успішного функціонування страхової компанії в майбутньому.

Обов’язковою є наявність визначення в установчих документах діяльності, що стосується певних видів фінансових послуг.

Також, необхідним буде створення обліку та звітності з бухгалтерії, які повністю відповідають вимогам законодавства.

Страхова компанія повинна мати в своєму складі кваліфіковані кадри, котрі безпосередньо ведуть діяльність по наданню відповідних видів фінансових послуг.  Важливим моментом є наявність необхідних технічних умов. Сюди входить власне, або орендоване приміщення, комп’ютерна техніка, відповідне програмне забезпечення.

Страхова компанія обов’язково повинна слідкувати за відсутністю збитків за даними останнього річного фінансового звіту.

Скільки часу займає реєстрація страхової компанії?

Як правило, базовий термін реєстрації страхової компанії становить 2 місяці. Варто звернути увагу, порядок оформлення ліцензії компанії, котра планує вести страхову діяльність, має три етапи.

  • Перший етап це підготовка, яка займає 4 робочих дні. Цей період передбачає аналіз документації та формування повного пакету документів.
  • Другий етап, зазвичай, триває від 30 робочих днів. За цей час здійснюється моніторинг з питань оформлення ліцензії та подаються документи до Нацкомфінпослуг.
  • Останній етап відведений на, власне, отримання самої ліцензії. Це займає до 6 робочих днів.

Варто зазначити, що самостійна реєстрація займає значно більше часу через відсутність досвіду роботи з таким видом діяльності. Тому, доцільним буде звернення за кваліфікованою допомогою до Юридичної компанії “ОЛСОН”. Реєстрація страхової компанії у Львові займе значно менше часу, якщо цим займатиметься наш спеціаліст.

Наш багатий досвід допоміг отримати ліцензію десяткам компаній! Ми з радістю допоможемо і вам!

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• У яких формах можуть здйіснювати діяльність Страхові компанії?

Страхові компанії - це фінансові установи, які створені у формі акціонерних, повних, командитних товариств або товариств з додатковою відповідальністю

• Яка мінімальна кількість учасників Страхової компанії?

Не менше трьох.