Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання посвідки на постійне проживання в Україні

10000 грн від 3 міс.

Отримання посвідки на постійне проживання в Україні у Львові

Іноземні громадяни або особи без громадянства для того щоб мати право на постійне проживання в Україні, мати змогу законно виїжджати та в’їжджати до країни упродовж дії дозволу на постійне проживання повинні отримати офіційний документ, а саме посвідку на постійне проживання (ППП).

 Відповідно до чинного законодавства України іноземці мають право на оформлення посвідки на постійне проживання згідно з дозволом на імміграцію, який надає в Державній міграційній службі.

Отримати ППП в Україніне просто, необхідно дотримуватись чіткого порядку оформлення та поступово переходи від одного етапу до іншого. Особа повинна перебувати на території країни на законній основі, бажано маючи візу категорії «Д», отримати дозвіл на імміграцію, зібрати необхідний пакет документів та подати заявку за місцем проживання. За чітким виконанням всіх вимог отримати ППП можна приблизно через 6-8 місяців.

Але якщо не має необхідного досвіду, часу та впевненості в своїх силах краще буде звернутися за допомогою до спеціалістів.Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує кожному клієнту індивідуальний підхід, повне занурення у процес, вичерпні консультації та безпосередньо абсолютний супровід від підготовки пакету документів до представництва інтересів при отриманні Посвідки на постійне проживання у Львові.

Юридична компанія «ОЛСОН» допоможе зекономити Ваш час, адже строк виконання зобов’язань по оформленню Посвідки Львів від 3 місяців. Тому співпрацюючи з нашою командою Ви отримаєте постійну посвідку у Львові, яка відкриє безліч можливостей. Ви зможете користуватись правами громадянина України, а саме:

  • прибувати до країни в зручний час;
  • навчатися в українських закладах освіти;
  • влаштовуватись на роботу без додаткових дозволів;
  • отримати пенсійне забезпечення;
  • можливість в майбутньому отримати громадянство України і т.д.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.