Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на переказ коштів

дог. грн дог.

Ліцензія на переказ коштів

Переказ грошових коштів згідно зі ст. 4 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг» являє собою фінансову послугу, яка сьогодні та у найближчому майбутньому може стати однією з найперспективніших. Надавати цю послуг можуть тільки ті компанії, які внесені до реєстру фінансових компаній України та мають ліцензію. Тому найперше, що необхідно зробити так це зареєструвати фінансову компанію. Для цього оптимальним рішенням буде звернення за допомогою.

Наша юридична компанія надасть якісну допомогу з питання отримання ліцензії на переказ коштів. Досвідчені фахівці з великим багажем знань зможуть швидко та якісно підготувати та подати необхідні для ліцензування документи. А також представляти та захищати ваші інтереси на кожному етапі процедури ліцензування.

Ліцензію на переказ коштів видає Національний банк України (НБУ).

Перед тим як перейти до ліцензування необхідно зареєструвати фінансову компанію відповідно до всіх норм чинного законодавства. Важливо, щоб статутний фонд компанії був не менше 5 мільйонів гривень і сформований тільки грошовими коштами.

Якщо ця вимога виконана можна переходити до наступних:

  • фінансова компанія повинна розробити правила для здійснення операцій з грошима (переказів) відповідно до чинного законодавства;
  • директор, а також головний бухгалтер повинні також відповідати вимогам встановленим щодо цих посад;
  • компанія повинна бути зареєстрована у нежитловому приміщенні;
  • штат фінансової компанії повинен складатися з компетентних фахівців мати посаду фахівця з фінансового моніторингу.

Після виконання всіх вимог необхідно підготувати вагомий пакет документів, який містить: заяву, копію статуту компанії, свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, фінансову звітність за вибраний період, квитанцію про сплату за послугу ліцензування, внутрішні правила про переказ коштів тощо. Більш детально про всі необхідні документи ви дізнаєтесь від наших фахівців.

Після подачі необхідного пакета документів орган ліцензування – НБУ розглядає документи та упродовж 2 місяців повинен винести рішення про видачу чи відмову з моменту отримання документів. Якщо рішення позитивне, тоді фінансова компанія може легально здійснювати свою фінансову діяльність.

 Отримання ліцензії на переказ коштів – доволі непростий і специфічний процес, який вимагає знань і часу. Тому для того, щоб все пройшло швидко та успішно краще за все заручитися підтримкою компетентних фахівців, які зможуть підготувати всі документи, подати їх до органу ліцензування та отримати ліцензію для успішної роботи вашої фінансової компанії.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.