Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліквідація ФОП, ФЛП у Львові

від 1500 грн від 1 дня

Для зняття з себе вантажу бюрократії і податкового навантаження підприємці змушені закрити ФОП.

Ліквідація ФОП у Львові

У зв’язку зі зміною до законодавства, фізична особа-підприємниць , зобов’язана сплачувати щомісячно ЄСВ, не залежно від здійснення ним підприємницької діяльності. Тому для підприємців, які не отримують дохід і не займаються по факту діяльністю змушені також оплачувати щомісячно податки.

Для зняття з себе вантажу бюрократії і податкового навантаження підприємці змушені закрити ФОП.

Юридична компанія «ОЛСОН», проведе для вас повний процес ліквідації ФОП у Львові у найкоротший термін.

Ми не лише закриваємо ФОП але й надаємо послуги проходження перевірок, сплату заборгованості і штрафів.

Тільки з нами Ліквідація ФОП пройде швидко й безболісно!

З кожним роком наша держава йде назустріч приватному бізнесу і спрощує процедуру його реєстрації в державних органах. Це робиться для того, що б залучити громадян в систему приватного бізнесу.

А ось припинення ФОП має безліч особливостей і є досить складною для підприємців, які не знають тонкощів цієї процедури. Тому, найкращим рішенням буде знайти досвідченого в даній справі компанію і довірити їй ліквідувати ФОП.

Ліквідація ФОП передбачає вчинення певних дій, спрямованих на позбавлення підприємця його статусу, а підприємницька (комерційна) діяльність офіційно вважається припиненою.

Відповідно до норм чинного законодавства закриття ФОП може здійснюватися по будь-яких підстав. Однак найпоширенішим є небажання або неможливість здійснювати подальшу діяльність підприємцем.

Якщо порівнювати процедуру закриття юридичної особи, то ліквідація ПП є більш простий, але, при цьому, що вимагає до себе певного підходу. Перше, що потрібно зробити, це звернутися до державного реєстратора із заявою про припинення СПД (суб'єкта підприємницької діяльності).

Крім того, подаються відповідні заяви з документами і в Податкову службу, і Пенсійний фонд, тому що в цих організаціях також підприємець повинен бути знятий з обліку.

Тривалість перевірки документів і фінансового становища роботодавця становить до двох місяців. Після закінчення даного часу, державний реєстратор видає свідоцтво про припинення підприємницької діяльності, дані якого обов'язково вносяться до Єдиного Державного Реєстру Приватних Підприємців України.

Якщо Вам необхідно закрити ФОП, то варто звернутися в ЮК Олсон. Наші фахівці нададуть якісну консультацію з даного питання, а в разі потреби, забезпечать повний правовий супровід зазначеної процедури у всіх державних органах.

Також, ми надаємо й інші послуги:

  • Допомога в зборі та обробці документів, необхідних для подання державному реєстратору;
  • ліквідація юридичної особи;
  • інші послуги, пов'язані з припиненням підприємницької діяльності.
  • Ликвидация ФЛП

Співпраця з компанією Олсон дає можливість кожному клієнту відчувати себе особливим, так як наша політика полягає в індивідуальному підході до клієнта.

А тому, при ліквідація ФОП у Львові, наші клієнти отримують тільки позитивні емоції і ніякого стресу.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.