Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по сімейних справах

від 2000 грн дог.

Адвокат по сімейних справах

Адвокат по сімейних справах 

Кожна людина у певний період життя може опинитися у ситуації, коли виникають сімейні спори. Причому спори можуть тривати дуже довго, і виходу з ситуації не передбачається. Який би не був випадок, звернення до сімейного адвокату дозволяє прискорити розв'язання проблеми та врегулювати сімейні спори з мінімальними витратами.

Сімейний Адвокат Львів від компанії Олсон - це фахівець найвищої кваліфікації з великим досвідом у галузі сімейних відносин, що дозволяє йому вирішувати спори, пов’язані із розлученням, розподілом майна, визнання батьківства, витребування аліментів, усиновлення та інших суміжних та похідних справ в галузі шлюбно сімейних відносин. Завдяки своїм знанням та практичному досвіду Сімейний Юрист у Львові, допоможе часто не в найпростішому етапі вашого сімейного життя або взагалі допомогти припинити стосунки та перегорнути цю сторінку вашого життя.

Наша компанія має чималий досвід роботи у сфері сімейного права, тому зможе надати якісні послуги для врегулювання спорів будь-якої складності та заплутаності. Наші кваліфіковані фахівці нададуть вичерпні консультації, підтримку та безпосередню юридичну допомогу у вашому питанні.

Наш сімейний адвокат надасть такі послуги, як:

  • консультування з будь-яких питань сімейного права в усній чи письмовій формі;
  • повне ведення та супровід підписання шлюбного контракту;
  • врегулювання майнових спорів перед судовим процесом;
  • захист ваших інтересів у судовому процесі при розірванні шлюбу;
  • захист ваших інтересів при розділі майна, і діалог з нотаріальними органами при складанні договору;
  • стягнення аліментів;
  • оспорювання батьківства чи материнства;
  • позбавлення чи обмеження батьківських прав;
  • врегулювання спірних питань, пов'язаних з місцем проживання дитини;
  • визначення формату взаємодії з дитиною.

Наш адвокат по сімейних справах Львів прекрасно обізнаний про те, як грамотно організувати судовий розгляд без Вашої участі, особисте відвідування Вами судових засідань в більшості випадків буде необов'язково. Наші провідні фахівці з сімейного права здатні професійно представляти Ваші інтереси у суді.

Звернення до нас позбавить вас від необхідності бачитися з колишнім чоловіком/дружиною, таким чином, ви зможете позбутися зайвого стресу, переживань. Наш спеціаліст буде представляти Ваші інтереси як довірена особа. Це дозволить прискорить прийняття рішень судом і тим самим підвищить шанси отримати позитивне для вас рішення. При необхідно юрист по сімейних справах може запросити будь-які документи як доказову базу у судовому процесі, а також підключити кваліфікованих фахівців і провести необхідні експертизи.

Питання, які Часто Задають

• Чи можуть позбавити батьківських прав?

Для того, щоб позбавити матір/батька дитини батьківських прав необхідно звернутись до суду із відповідним позовом. Позбавити батьківських прав можна як обох батьків, так і когось одного з них, але лише в тому разі, якщо змінити поведінку батьків щодо своєї дитини неможливо, і лише тоді, коли вину батьків буде доведено.

• Чи може мати або батько, які позбавлені батьківських прав, бачитися з дитиною?

Згідно статті 168 Сімейного кодексу України мати та батько, позбавлені батьківських прав, мають право на звернення до суду із заявою про надання їм права на побачення з дитиною.

• Як оформити опікунство над дитиною після розлучення?

Кожен із батьків може дитину виховувати, проживати з нею і зобов'язаний матеріально утримувати її, і тому подібне. Таким чином, після розлучення жодна опіка не встановлюється. Якщо батьки між собою домовитися не можуть, тоді слід звернутися до органів захисту прав дітей.

• Хто вирішує де буде проживати дитина після розлучення батьків?

Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла 14 років, визначається нею самою. Згідно з чинним законодавством, якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина (яка не досягла 14 років), спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

• Яке майно не підлягає поділу після розлучення?

Майно набуте за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування; набуте за час шлюбу, але за особисті кошти; речі індивідуального користування, премії, нагороди, що отримані за особисті заслуги, страхові суми, відшкодування, та інше.