Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Корпоративний юрист і адвокат у Львові

дог. грн дог.

Корпоративний юрист і адвокат у Львові

Підприємницька діяльність в сьогоднішніх умовах неминуче пов'язана з правовідносинами, які не тільки багатогранні, але часто і непередбачувані. Адвокат для бізнесу - це, перш за все, надійний партнер, який володіє певними знаннями в різних сферах законодавства і вміє застосовувати їх на практиці. Бізнес-адвокат бере безпосередню участь у вирішенні питань взаємодії суб'єкта господарювання з державними органами, а також фізичними та юридичними особами.

Основним завданням юриста є забезпечення в рамках закону прав та інтересів підприємця.Комплексний юридичний супровід у Львові дозволяє не тільки уникнути непередбачених збитків, а й домогтися збільшення прибутку, в тому числі шляхом грамотного вирішення корпоративних спорів. Співпрацюючи з підприємством, бізнес-юрист бере на себе обов'язки по складанню проектів договорів та іншої, не менш важливої, документації.

Корпоративний адвокат необхідний суб'єктам господарювання на всіх етапах здійснення підприємницької діяльності. Наш корпоративний юрист у Львові допоможе вам успішно і оперативно провести процедури, пов'язані зі створенням власного бізнесу, його реорганізацією і подальшим функціонуванням. Крім того, необхідно розуміти, що будь-яка підприємницька діяльність, як би добре вона не була влаштована, не може абсолютно уникати виникнення суперечок і проблемних питань. Адвокат з корпоративних спорів зможе знайти оптимальний вихід зі складної для компанії ситуації, мінімізувати тимчасові і матеріальні витрати, а також захистити ділову репутацію підприємства. Адже в сфері підприємництва імідж компанії відіграє дуже важливу роль, як для контрагентів, так і для клієнтів.

Поняття і види корпоративних суперечок

Корпоративні спори- це досить складні види правових конфліктів, що стосуються активів компанії, а також акціонерного капіталу. При цьому найчастіше причиною їх виникнення є претензії на володіння майном.

Існує дві основні мети, які переслідуються в ході виниклих між учасниками правовідносин розбіжностей:

 • Реалізація або захист корпоративних прав.
 • Визнання недійсними наявних установчих документів.

Допомога бізнес-адвоката може знадобитися в разі, коли внаслідок тих чи інших дій, що здійснюються керівництвом підприємства з порушенням закону, ущемляються права акціонерів.

У більшості випадків суперечки, спрямовані на реалізацію та захист корпоративних прав виникають щодо:

 • тих чи інших рішень, прийнятих управлінськими органами, які можуть бути визнані недійсними, оскільки обмежують права одного з учасників управління;
 • отримання інформації, що стосується діяльності, здійснюваної суспільством;
 • своєчасного отримання дивідендів у встановленому обсязі;
 • придбання або відчуження корпоративних прав, в тому числі шляхом купівлі-продажу.

У процесі вирішення розбіжностей, пов'язаних з веденням бізнесу, часто виникають труднощі, впоратися з якими може тільки досвідчений фахівець в галузі права. Скориставшись послугами адвоката компанії Олсон у Львові, ви отримуєте:

 • вичерпну консультацію з усіх питань, пов'язаних з юридичними аспектами підприємницької діяльності;
 • всебічний правовий аналіз будь-, наявної в розпорядженні, документації;
 • кваліфіковану допомогу в складанні проектів договорів, а також безпосередню участь юриста в процесі їх підписання;
 • захист вашого бізнесу і його представників в рамках кримінальної справи, ініційованого за підозрою в економічному злочині;
 • грамотне протистояння контролюючим органам у випадках, коли їх дії носять незаконний характер.
 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.