Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Управління власністю Львів

дог. грн дог.

Управління власністю у Львові

З юридичної точки зору власність можна розглядати як відношення суб'єкта до об'єкта власності, а також як відношення між суб'єктами з приводу привласнення об'єктів власності, користування, розпорядження, володіння. Простими словами власність характеризується належністю об'єкта конкретному суб'єкту.

Також можна розуміти поняття власність як право контролювати використання ресурсів і розподіляти при цьому витрати та вигоди, які виникли.

Правові відносини власності містять в собі правові норми, що визначають права власника, його майнову відповідальність і способи захисту його прав. Тобто вольовим порядком встановлюються правила розмежування власності, зміни господаря, відповідальності за свої дії в економіці.

Можна зробити висновок, що власність не є ресурсом сам по собі, а представляє «пучок» прав по використанню ресурсу. Цей «пучок» сконцентрував у собі право на:

  • володіння;
  • користування;
  • дохід;
  • відчуження;
  • дарування;
  • безпеку;
  • управління тощо.

Управління власністю- це вплив, який чиниться власниками, органами державної влади та місцевим самоврядування чи іншими уповноваженими особами, на процеси, пов'язані з приналежністю речей, майна і їх використанням, а також на учасників цих процесів.

Відносини власності являють собою надзвичайно велику і складну систему. Особливо це відбивається на характері їх правового регулювання. Тому нерідко необхідна кваліфікована юридична допомога.

Юридична компанія «ОЛСОН» готова надати консультації, допомогти розв'язувати питання, що стосуються управління власністю у Львові. Наша команда має достатньо досвіду та компетенції для подолання проблем, які можуть виникнути у власника.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.