Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

ІТ Юрист (Адвокат) Львів

дог грн дог

ІТ Юрист (Адвокат) у Львіві

Сьогодні IT ринок в Україні стрімко розвивається, з’являється багато IT-проектів, фахівців, компаній. Саме тому дуже важливо забезпечити правову безпеку своєму проекту чи компанії. Виходячи з цього для ефективного функціонування бізнесу у сфері інформаційних технологій необхідна професійна правова підтримка та допомога.

Наша компанія має висококваліфікованих IT юристів (адвокатів), які мають за плечима великий практичний досвід, власні напрацювання, добре розбираються у сфері інформаційних технологій, знайомі з термінологією. Вони зможуть професійно та ефективно надати комплексний  юридичний супровід в діяльності IT-компанії. Звернення до юриста позбавить Вас неприємних помилок, які можуть призвести до величезних збитків або навіть до руйнування бізнесу.

Компетентний IT адвоката у Львові:

  • надасть як усні, так і письмові комплексні консультації;
  • допоможе скласти з нуля та проаналізувати будь-які договори, що вже існують на предмет юридичних прогалин, які можуть призвести до негативних наслідків;
  • пояснити чинну законодавчу базу і захистити власний бізнес від різних правових порушень. Адже нехтування авторськими правами в Інтернеті поширена проблема багатьох бізнесменів;
  • допоможе зареєструвати власну торгову марку;
  • захистить від кіберзлочинів;
  • допоможе оформити трудові відносин у сфері IT;
  • узаконити правові відносини та залагодити конфлікти з розробниками програмного забезпечення й авторами об'єктів інтелектуальної власності;
  • розроби ліцензійні договори з власниками програмного забезпечення та ін.

Це лише невеликий перелік можливих послуг, які зможе надати IT юрист у Львові. Адже великий практичний досвід, досконале знання всіх правових норм і законодавства України дозволяють на надавати якісні юридичні послуги у IT сфері.

Тому звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на професійну юридичну допомогу, яка буде вестись виключно в рамках правового поля. Наші фахівці зможуть розробити швидко комплексні рішення, які допоможуть поліпшити Ваш бізнес й оптимізувати грошові потоки.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.