Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат Львів

від 1000 грн дог.

Адвокат Львів, послуги адвоката

Життєві обставини можуть скластися так, що вам або вашим рідним знадобиться допомога адвоката. І в таких ситуаціях найголовніше не зволікати та не витрачати час дарма. Адже чим скоріше адвокат візьметься за справу, тим більше шансів урегулювати проблему на початкових етапах і не заводити її у глухий кут.

Ми пропонуємо професійну юридичну допомогу у Львові. Наші кваліфіковані адвокати мають вищу освіту, великий практичний досвід роботи та активну життєву позицію, яка спонукає до постійного вдосконалення, розвитку та професійного зросту.

Адвокат Львів може знадобитися не тільки у кримінальних справах, як це буває найчастіше, але й трудових, цивільних, адміністративних, економічних (господарських) справах тощо. 

Також не варто забувати, що при своєчасному зверненні до адвоката, фахівець може врегулювати проблему, не доводячи справу до суду чи виникнення кримінального переслідування.

Досить важливою частиною роботи адвоката є правильний вибір стратегії, яка дозволить створити найбільш сприятливі умови для розв’язання проблем клієнта, а не їх збільшення до моменту виникнення справи у суді.

Тому компетентний адвокат одразу може дати об'єктивну оцінку ймовірності успішного результату справи, а не просто обіцяти клієнту те, що він хоче почути. Для цього фахівець повинен ретельно ознайомитися зі справою клієнта, проаналізувати її та надати висновки. Адвокат у Львові гарантує швидкий аналіз справи, після чого спеціаліст дасть грамотну оцінку з точки зору адвокатської практики.

Робота адвоката повинна початися з добровільного чи досудового врегулювання спору. Для того, щоб мати більше шансів врегулювати проблему до суду клієнту необхідно якнайскоріше звернутися до адвоката. Фахівець наддасть консультації та розробить стратегію поведінки клієнта.

У разі коли не вдається розв’язати проблему у досудовому порядку, тоді адвокат повинен намагатися зробити всю необхідну роботу в суді першої інстанції чи у тому органі, в який спочатку звертаємося.

Для того, щоб досягти позитивного результату, окрім правильно обраної стратегії також необхідно підготувати відповідні документи, визначити тактику, техніку ведення справи. Подумати над тим, яку позицію у справі може зайняти опонент, чим він може її підтвердити, підготувати контраргументи, докази тощо. Це лише невелика частина роботи, яку повинен виконати адвокат. Також адвокат Льві представляє, захищає, відстоює права клієнта безпосередньо у судових засіданнях, у поліції, прокуратурі, інших державних органах.

Підсумовуючи можна зазначити, що у сферу діяльності адвоката Львів входить:

•           надання юридичних консультацій;

•           аналіз справи, розробка стратегії, тактики;

•           підготовка, складання правових документів (запити, скарги, клопотання);

•           збір доказів, підготовка до судових засідань;

•           захист клієнта на всіх стадіях процесу;

•           при необхідності складання апеляцій, касацій;

•           складання, подання клопотання тощо.

Перелік послуг може змінюватися в залежності від спеціалізації адвоката та галузі права, якої буде стосуватися справа.

Тому якщо зіштовхнулися зі складною життєвою ситуацією, де юридичні проблеми заподіюють вам клопіт і ви не в змозі розв’язати їх самостійно, тоді не зволікайте та звертайтесь за кваліфікованою допомогою. Наш адвокат у Львові гарантує компетентну, швидку та найголовніше ефективну допомогу. Звертаючись до нас ви можете розраховувати на конфіденційність, індивідуальний підхід, роботу на результат і, звичайно, розв’язання справи з максимально можливим дотриманням ваших інтересів.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.