Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Підготовка та подання регулярної (річної/квартальної) та нерегулярної (особливої) інформації емітентів

дог. грн дог.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з підготовки та подання регулярної (річної/квартальної) та нерегулярної (особливої) інформації емітентів. Наші кваліфіковані фахівці нададуть вичерпні консультації з питання розкриття інформації, повний юридичний супровід, візьмуть на себе зобов’язання з підготовки та подання інформації відповідно до всіх встановлених законодавством нормта нормативно-правових актів НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку).

Розкриття інформації являє собою сукупність певних заходів, які використовують учасники фондового ринку, щоб проінформувати акціонерів, держустанови та інших учасників ринку щодо фінансово-економічного стану підприємства та дій.

Адже чим якісніше підготовлена та подана інформація про підприємство, тим лояльніше до нього ставляться акціонери, інвестори та його працівники.

Підсумовуючи, можна сказати, що можливість отримати вичерпну, уніфіковану інформацію про діяльність будь-якого емітента свідчить про його відкритість, надійність.

Розкриття інформація може різнитися за терміном подання. Вона може бути:

  • регулярною (річною/квартальною);
  • нерегулярною (особливою).

Підготовка та подання регулярної (річної/квартальної) та нерегулярної (особливої) інформації емітентівмає певну послідовність та проходить в декілька етапів:

  • подання інформації на загальнодоступній базі даних (www.stockmarket.gov.ua) Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
  • розміщення інформації в офіційних друкованих виданнях Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Кабміну, Верховної Ради України;
  • публікація інформації на корпоративному сайті підприємства;
  • направлення відомостей до НКЦПФР.

Подання інформації на всіх цих платформах дасть змогу охопити якнайбільше зацікавлених у цій інформації людей.

Юридична компанія «ОЛСОН» гарантовано надасть повний комплекс послуг з підготовки та подання регулярної (річної/квартальної) та нерегулярної (особливої) інформації емітентів у Львові. Звертаючись до нас Ви може розраховувати на професійний підхід, відповідальність та повне розуміння справи з боку наших спеціалістів. Ми візьмемо на себе всі зобов’язання з коректного, послідовного розкриття інформації підприємства у повній відповідності чинному законодавству України.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які терміни подання інформації?

Термін подання інформації: Регулярний – раз на рік\квартал; Нерегулярний (за вимогами).

• На кого поширюється обов'язок подання регулярної інформації?

Обов’язок здійснювати розкриття регулярної річної інформації поширюється на осіб, які станом на 31 грудня звітного року є емітентами.