Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Сертифікація ISO 18001 Львів

35000 грн -

Отримання сертифікату ISO 18001 у Львові

Сертифікат OHSAS 18001 (ISO 45001)

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» пропонує професійну допомогу в отримання сертифікату ISO 18001 у Львові та всьому західному регіоні. Завдяки знанням, професійним якостям та достатньому досвіду роботи наших фахівців, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в швидкому та позитивному результаті.

Ми неодмінно надаємо кожному нашому клієнтові вичерпні консультації, всебічну підтримку на кожному з етапів процесу сертифікації.

OHSAS являє систему менеджменту здоров’я та безпеки. Сертифікат ISO 18001 відноситься до міжнародних та знаменує відповідність послуг або товарів вимогам до застосування та розробки систем управління з охорони та безпеки праці.

Сертифікат ISO 18001 у Львові в першу чергу важливо отримати компаніям (юридичним особам) різних форм власності та розмірів, співробітникам яких пропонуються складні та екстремальні умови праці, які можуть бути небезпечними для здоров’я та життя людини.

Саме тому щоб якнайшвидше та без зайвих клопотів пройти сертифікацію до нас звертаються аби наші фахівці допомогли розв’язати питання, пов’язані з оцінкою товарів, послуг і їх сертифікацією. Наша команда гарантує виконання всіх зобов’язань якісно та в чітко обумовлений строк.

Адже система менеджменту охорони праці дозволяє мінімізувати випадки виробничих травм і штрафи, які можуть призначатися при перевірках органами охорони праці. Також Серед переваг отримання сертифікату розширить можливості компанії та надасть їй змогу брати участь в тендерах, залучати професійних співробітників, підвищити довіру партнерів по бізнесу та рівень лояльності споживачів.

Аби отримати сертифікат OHSAS 18001 (ISO 45001) необхідно провести заходи, пов’язані з впровадженням системи менеджменту. До неї входить розробка необхідної документації, проведення комплексного аналізу діяльності компанії та безпосереднє навчання її працівників.

Процес сертифікації складається з наступних етапів:

  • аналізу пакету документів, які було отримано від замовника;
  • перевірки й аналізу діяльності підприємства;
  • оформлення сертифіката і його подальшої реєстрації.

Для того щоб отримати сертифікат ISO 18001 у Львові необхідно підготувати пакет документів, який складається з:

  • письмової заяви;
  • статутних документів;
  • організаційної структури підприємства;
  • опису технологічного процесу виробництва;
  • штатного розкладу;
  • детальної інформації про вид діяльності;
  • дозволів та ліцензії, якщо такі є.

! Якщо Вас Цікавить спрощена процедура - телефонуйте Нам.

Сертифікат має унікальний номер та діє 3 роки.

Фахівці нашої компанії в найкоротший термін виконають всі етапи роботи, нададуть підтримку та гарантують супровід на кожному етапі процесу сертифікації.

Тому якщо Ви хочете отримати сертифікат ISO 18001 у Львові чи в іншому місті західного регіону тоді краще за все звернутися до кращих спеціалістів.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.